Jaké výhody má společnost Ber půjčku?

Na našem trhu je několik desítek nebankovních společností a tak jako žadatelé o finanční produkt máme skutečně z čeho vybírat. A jednou z možností je i poskytovatel, společnost s ručením omezením, která má název Ber půjčku. Ta provozuje i stejnojmenný web, na kterém je nabízena možnost půjčku, která je spjata hned s několika výhodami. Mezi ty hlavní patří:

  • Možnost celkového online sjednání
  • Možnost jednoduchého prodloužení půjčky
  • Možnost výhod pro stávající klienty

To samozřejmě vede k tomu, že je tato půjčka poměrně oblíbenou možností, kterou dnes využívá stále více lidí. Pokud budeme konkrétní, je to také tím, nakolik je dostupné. Pojďme se ale podívat i na to, co je k dispozici.

Kolik peněz nám společnost Ber půjčku může nabídnout?

Co ještě nezaznělo, to je fakt, že společnost realizuje své služby v segmentu mikropůjček. V praxi to samozřejmě znamená jediné, a to fakt, že nabídne hlavně nižší částky. To ale nemusí být zase až tak přesné, jelikož tou nejnižší sumou je poměrně příjemná částka 2 000 korun českých. Z té se lze dostat až na pětinásobek, konkrétně potom na sumu 10 000 českých korun, což je určitě částka zajímavá, a to nejenom pro řešení případných finančních problémů.

Pokračování článku  Cetelem: Budete s nebankovní společností spokojeni?

S půjčkou poté souvisí i termín splatnosti. Zde Ber půjčku nenabízí žádné interaktivní posuvníky nebo formuláře, jelikož nabídne pouze výběr ze dvou variant. Tou první možností je lhůta dvaceti kalendářních dní a tou druhou je lhůta jednoho měsíce. Samozřejmě pokud nestíháte peníze vrátit, nemusíte zoufat. V tomto směru je možné již zmíněné prodloužení, ke kterému společnost uvádí konkrétně toto: „Můžete také využít prodloužení splatnosti Vaší půjčky a to i opakovaně vždy o 10 dní. Půjčka bude automaticky prodloužena po připsání poplatku za prodloužení na náš bankovní účet.

Jaké jsou podmínky získání?

V tomto ohledu musíme objektivně říci, že podmínky jsou v daném směru poměrně náročné, což může mnoho lidí odradit. Mezi tu hlavní podmínku, jakou portál Ber půjčku má, patří nutnost doručení smlouvy a jejího podpisu. To může celý proces žádosti výrazně zdržet, a to nikoliv v řádech minut, ale samozřejmě i v řádech dní. Pokud tedy na peníze spěcháte, rozhodně je třeba být si vědomi této povinnosti. Při opakované půjčce však už nic jiného třeba není a peníze mohou být odeslány do 10 minut. pokud se ale přece jen spokojíte s menší částkou, využijte nabídky na půjčku od Zaplo.cz

Pokračování článku  Úvěry na cokoliv jsou dostupné i v nebankovním sektoru

Mezi hlavní podmínky samotné žádosti poté patří i limitní věkové rozmezí, a to 21 až 66 let. Dále je třeba trvalý pobyt na našem území a samozřejmě i platný doklad totožnosti. Stejně tak nesmí být žadatel v insolvenci, nebo v exekuci. Poslední podmínkou je zcela logicky vlastnictví bankovního účtu, jelikož právě na něho jsou poté zaslány požadované finanční prostředky. Samozřejmě s možností toho, že se dají využít na cokoliv, bez nutnosti doložení účelu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *