Je půjčka ještě dnes opravdu dobrým úvěrovým produktem?

Pokud mluvíme o mikropůjčkách, je jasné, že mnoho lidí nedá na tento segment trhu dopustit. A to hlavně proto, že je spojený s rychlostí, jednoduchostí a také širokými možnostmi s ohledem na poskytované částky. A jednou z možností je i půjčka ještě dnes. A pokud vás zajímá, zda je dobrým úvěrovým produktem, pojďme se podívat na to, jak to nejlépe poznáte.

Začněte u referencí

Ty jsou z hlediska vypovídající hodnoty ideální volbou, jelikož podle nich poznáme skutečné názory lidí. Ideální recenze může vypadat třeba takto: „Obdržela jsem své peníze během pár hodin. Teď tuto společnost určitě doporučím svým přátelům a spolupracovníkům.“ Samozřejmě kromě pozitivních referencí počítejte také s tím, že většina společností má také reference negativní. Zde opravdu zvažte to, zda se jedná o sdělení objektivní, nebo je spíše zastíněno mnoha emocemi. Abyste ale nemuseli složitě vybírat, zde je soupis společností, se kterými chybu neuděláte:

  • Ferratum
  • Zaplo
  • CreditON
  • Kredito24
Pokračování článku  Kde může být nabídnuta půjčka pro začínající podnikatele?

Jak je to s úrokem, který půjčka ještě dnes má?

I zde je třeba, abyste byli obezřetní. A to proto, že úrokové sazby jsou v tomto segmentu většinou velmi vysoké. A to takové, kdy dosahují až 30 procent za jeden kalendářní měsíc.

V takovém případě je tedy raději zvolit jinou možnost. Na druhou stranu tento segment je také jediným, kde máte šanci získat první půjčku zdarma. Tedy jak bez jakýchkoliv poplatků, tak samozřejmě i bez jakýchkoliv úrokových sazeb. A tak máte šanci získat tu nejvýhodnější půjčku, která vlastně na našem trhu je. I to tento konkrétní segment může nabídnout.

Částky jsou zajímavé

Pamatujte také na to, že výběr částek už je mnohem zajímavější, než před několika lety, kdy tento segment půjček na našem trhu začínal. Zatímco v minulosti to byly pouze tisícové částky, dnes není problém dostat se jak na hodnoty okolo 10 000 Kč, tak není problém ani to, pokud se dostanete na hodnoty okolo 20 000 korun českých. A to vše s jistotou poměrně jednoduchých podmínek, které zůstaly zachovány.

Pokračování článku  Rychlé půjčky ihned na účet nabídnou peníze i do 10 minut

Co je třeba splnit?

Většinou je to pouze tuzemské státní občanství, bydliště na území České republiky, popřípadě také vlastnictví bankovního účtu a plnoletost. Nic více většinou požadováno není, a tak je půjčka ještě dnes stále úvěrovým produktem, který je určen opravdu pro každého.

Na druhou stranu dobré je dát si pozor na společnosti, které vyžadují třeba zaslání registračního nebo ověřovacího poplatku, nebo je dobré dát si pozor i na společnosti, které vyžadují třeba zaslat oskenované doklady totožnosti. Tím totiž celý proces získání peněz výrazným způsobem komplikují. A to hlavně časově, jelikož mnohdy se tak z několika desítek minut může vyklubat i několikadenní doba. A to samozřejmě jako žadatelé určitě nechcete.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *