Jsou COFIDIS půjčky bez registru výhodné?

COFIDIS je mezinárodní finanční instituce, v jejíž kompetenci je poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Portfolio úvěrových produktů zahrnuje online půjčky a spotřebitelské a revolvingové úvěry. Na českém finančním trhu se tato společnost objevila poprvé v roce 2004. Za dobu své působnosti v tuzemsku si získala přední postavení mezi nebankovními společnostmi. Jaké mají výhody a nevýhody COFIDIS půjčky bez registru? Na to jsme se podívali v tomto článku.

Společnost COFIDIS má své kořeny ve Francii, kde tato společnost vznikla již v roce 1982. Důvodem jejího založení bylo, aby umožňovala klientům nákup na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Postupně se v nabídce COFIDIS objevily i další produkty pro širokou veřejnost. Cílem COFIDIS je poskytovat rychle a jednoduše půjčky na cokoliv.

„Naše produkty a služby jsou jednoduché a transparentní. Revolvingový úvěr COFIDIS se přizpůsobí Vašim potřebám a v případě Vašeho zájmu jej můžete využívat opakovaně na základě jedné smlouvy.“

COFIDIS půjčky bez registru – recenze

Kategorie půjček je rozdělena ještě na několik podkategorií. Mezi COFIDIS půjčky bez registru spadají půjčka partnerská, novomanželská, půjčka na auto, rekonstrukci, domácnost a hotovostní půjčka.

Pokračování článku  Chybí vám několik tisíc? Pomoci může okamžitá půjčka!

Nejpopulárnější variací je hotovostní půjčka na cokoliv. Můžete si v rámci tohoto úvěru půjčit od 20 000 Kč do 90 000 Kč, aniž byste museli předkládat účel použití finančních prostředků. Měsíční splátky jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Na webových stránkách společnosti COFIDIS je k dispozici online kalkulačka, ve které zadáte výši úvěru a splátky, které chcete měsíčně platit. Na základě toho se vám vypočte doba splatnosti, RPSN, roční úroková sazba a další poplatky.

Výhody COFIDIS půjčky bez registru

  • v porovnání s jinými nebankovními společnostmi poměrně nízké RPSN ve výši 24 %
  • možnost pojištění úvěru
  • sjednání a vedení úvěru zdarma
  • předčasné splacení úvěru zdarma
  • rychlé a snadné sjednání

Nevýhody COFIDIS půjčky bez registru

  • vysoká úroková sazba
  • doložení potvrzení o příjmu

Abyste mohli hotovostní půjčku získat, musíte splnit několik základních podmínek – mít minimálně 18 let, být občanem ČR či SR a mít trvalý pobyt na území České republiky. Další podmínkou je doložení příjmu, mít bankovní účet a platný telefonický kontakt.

Zkušenost klienta: Potřeboval jsem si půjčit 30 000 Kč a tato půjčka mě zaujala. Někdo s ní je spokojen a někdo ne. Já mám neutrální názor. Sice mi nenabídla společnost žádné velké výhody, ale ani jsem neměl žádný problém s jednáním. Splácel jsem splátky řádně, tudíž ani žádné problémy být nemohly. Ale příště bych se asi poohlédl po jiné půjčce, ať už z důvodu vysoké úrokové sazby či z důvodu zkusit něco jiného.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *