Jste bez práce? Půjčky bez potvrzení příjmu pomohou i vám

Půjčky pro nezaměstnané
Půjčky pro nezaměstnané ihned na účet bez registru

Bez práce se dnes může ocitnout každý obzvláště v regionech s velkou nezaměstnaností. Je nejistá doba, což může mnohým působit řadu komplikací. A to nejenom v osobním životě, ale i ve chvíli, kdy například žádá o peníze. Banka lidem bez práce nepůjčí vůbec a tak je třeba využít segment nebankovních půjček. I v něm je třeba vybírat půjčky bez potvrzení příjmu, které skutečně odpovídají svému jménu a tak můžeme peníze získat ve chvíli, kdy nepodnikáme, nemáme práci a tedy ani žádný příjem.

S nemovitostí to jde snadno

První možností, jak se k penězům dostat, je půjčka ručená nemovitostí. I ta samozřejmě spadá do kategorie s názvem půjčky bez potvrzení příjmu, jelikož informace o něm nejsou vyžadovány. Důležitá je v tomto směru hlavně hodnota dané nemovitosti. Čím je vyšší, tím samozřejmě pro vás lépe. Hlavním plusem je, že ručit lze třeba:

  • Domem nebo bytem
  • Pozemkem
  • Rekreačním objektem
Pokračování článku  Nebankovní půjčka bez zástavy - aneb když se bojíte se ztráty nemovitosti

Výrobním nebo komerčním objektem

Pozor však na celkovou výhodnost. Velmi často jsou u tohoto typu půjčky aplikovány vysoké úroky a suma, kterou dostanete, se sotva přiblíží polovině odhadní ceny vašeho majetku. To může způsobit komplikace ve chvíli, kdy nezvládáte splácet, jelikož o majetek snadno přijdete.

Výhodou této půjčky je však to, že lze poměrně snadno získat i miliony korun. Příkladem je společnost Acema, která uvádí na svém webu: „Rychlá půjčka od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč“

Jde to i bez osobních schůzek

Ze segmentu milionů se ale můžeme podívat i do segmentu stovek, nebo tisíců korun. Tolik nabízejí takzvané mikropůjčky. I ty jsou půjčky bez potvrzení příjmu, s jistotou rychlého a bezproblémového vyřízení. Prvním krokem je samotná žádost, kterou lze samozřejmě podat online, nebo pomocí SMS zprávy. Následně se spustí schvalovací proces, v rámci kterého získáte informace do několika desítek minut. A pokud je žádost posouzena kladně, jdou peníze přímo k vám. Výhodou je samozřejmě to, že není třeba dokládat váš příjem, ani není nahlíženo do registrů.

Pokračování článku  V čem je unikátní půjčka 10000 Kč a kdy pomůže?

Ačkoliv je půjčka takto jednoduchá, je třeba dát si pozor hlavně na úroky a RPSN (přečtěte si článek o tom, že údaj RPSN nemusí být vždy nejdůležitější), které může dosahovat i tisícových hodnot. Druhým negativem mohou být právě nižší částky či povinnost splatit půjčku zhruba do jednoho měsíce. Termín sice lze prodloužit, ale už je to spojeno s dalšími poplatky, které vycházejí z úroků.

Klasické půjčky bez potvrzení příjmu u nebankovních společností

Pravděpodobně to nejlepší jsme si nechali na konec. A to půjčky od nebankovních společností, jako je třeba Provident, nebo Home Credit. Ty sice vyžadují informace o bonitě, ale umožní mít spolužadatele. Pokud tedy nemáte příjem, ale má ho váš partner či partnerka, peníze s velkou pravděpodobností získáte. A to i díky benevolentnímu procesu, kdy není nahlíženo do registrů a stejně tak není dále ověřována vaše bonita a minulost.

Úroky jsou poměrně klasické, stejně jako doba splácení a výsledná výše splátek. I proto se tyto typy půjček nejčastěji srovnávají s bankami. Pokud tedy potřebujete peníze a příjem skutečně nemáme, je tato varianta pravděpodobně tou nejlepší možnou volbou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *