Jste bez práce? Půjčky bez potvrzení příjmu pomohou i vám

Půjčky pro nezaměstnané
Půjčky pro nezaměstnané ihned na účet bez registru

Bez práce se dnes může ocitnout každý obzvláště v regionech s velkou nezaměstnaností. Je nejistá doba, což může mnohým působit řadu komplikací. A to nejenom v osobním životě, ale i ve chvíli, kdy například žádá o peníze. Banka lidem bez práce nepůjčí vůbec a tak je třeba využít segment nebankovních půjček. I v něm je třeba vybírat půjčky bez potvrzení příjmu, které skutečně odpovídají svému jménu a tak můžeme peníze získat ve chvíli, kdy nepodnikáme, nemáme práci a tedy ani žádný příjem.

S nemovitostí to jde snadno

První možností, jak se k penězům dostat, je půjčka ručená nemovitostí. I ta samozřejmě spadá do kategorie s názvem půjčky bez potvrzení příjmu, jelikož informace o něm nejsou vyžadovány. Důležitá je v tomto směru hlavně hodnota dané nemovitosti. Čím je vyšší, tím samozřejmě pro vás lépe. Hlavním plusem je, že ručit lze třeba:

  • Domem nebo bytem
  • Pozemkem
  • Rekreačním objektem
Pokračování článku  V čem je zajímavá nová extra rychlá krátkodobá půjčka?

Výrobním nebo komerčním objektem

Pozor však na celkovou výhodnost. Velmi často jsou u tohoto typu půjčky aplikovány vysoké úroky a suma, kterou dostanete, se sotva přiblíží polovině odhadní ceny vašeho majetku. To může způsobit komplikace ve chvíli, kdy nezvládáte splácet, jelikož o majetek snadno přijdete.

Výhodou této půjčky je však to, že lze poměrně snadno získat i miliony korun. Příkladem je společnost Acema, která uvádí na svém webu: „Rychlá půjčka od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč“

Jde to i bez osobních schůzek

Ze segmentu milionů se ale můžeme podívat i do segmentu stovek, nebo tisíců korun. Tolik nabízejí takzvané mikropůjčky. I ty jsou půjčky bez potvrzení příjmu, s jistotou rychlého a bezproblémového vyřízení. Prvním krokem je samotná žádost, kterou lze samozřejmě podat online, nebo pomocí SMS zprávy. Následně se spustí schvalovací proces, v rámci kterého získáte informace do několika desítek minut. A pokud je žádost posouzena kladně, jdou peníze přímo k vám. Výhodou je samozřejmě to, že není třeba dokládat váš příjem, ani není nahlíženo do registrů.

Pokračování článku  Jak vypadá ideální půjčka pro podnikatele?

Ačkoliv je půjčka takto jednoduchá, je třeba dát si pozor hlavně na úroky a RPSN (přečtěte si článek o tom, že údaj RPSN nemusí být vždy nejdůležitější), které může dosahovat i tisícových hodnot. Druhým negativem mohou být právě nižší částky či povinnost splatit půjčku zhruba do jednoho měsíce. Termín sice lze prodloužit, ale už je to spojeno s dalšími poplatky, které vycházejí z úroků.

Klasické půjčky bez potvrzení příjmu u nebankovních společností

Pravděpodobně to nejlepší jsme si nechali na konec. A to půjčky od nebankovních společností, jako je třeba Provident, nebo Home Credit. Ty sice vyžadují informace o bonitě, ale umožní mít spolužadatele. Pokud tedy nemáte příjem, ale má ho váš partner či partnerka, peníze s velkou pravděpodobností získáte. A to i díky benevolentnímu procesu, kdy není nahlíženo do registrů a stejně tak není dále ověřována vaše bonita a minulost.

Úroky jsou poměrně klasické, stejně jako doba splácení a výsledná výše splátek. I proto se tyto typy půjček nejčastěji srovnávají s bankami. Pokud tedy potřebujete peníze a příjem skutečně nemáme, je tato varianta pravděpodobně tou nejlepší možnou volbou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *