JT banka nabízí privátní bankovnictví i náročným klientům

Pokud bychom se podívali na nabídku současných bank na našem trhu, dominují především banky komerční. Těch je na našem trhu hned několik desítek a nabídnou různé možnosti služeb. Mimo to ale existují také banky privátní, které jsou určené pro náročnější klientelu. Mezi tyto banky spadá také poměrně známá a také poměrně oblíbená JT banka. Ta je spjata také s poměrně zajímavou historií, jelikož finanční skupina, která za touto bankou stojí, vznikla už v roce 1998,

Aktuálně má JT banka jeden hlavní cíl, a to starat se o finance především těch nejbohatších lidí nejenom v naší zemi. Těm nabídne na rozdíl od standardních bank především individuální přístup, ale také kvalitní služby. Mezi ty spadá nejenom možnost finance a majetek spravovat, ale také možnost finance a majetek dále zhodnocovat.

Co patří mezi základní produkty, jaké JT banka nabídne?

Pojďme se podívat také na to, co konkrétně může banka svým klientům nabídnout. Začneme-li tím hlavním, to základními produkty, nesmí mezi nimi chybět běžné účty. Ty jsou k dispozici jak běžným osobám, tak samozřejmě také firmám. Jejich výhodou je možnost nejenom jednoduché správy financí, ale i možnost poměrně vysokého úroku, správy online, nebo dalších služeb, které jsou se soukromým bankovnictvím spojeny. Navíc jak uvádí samotná banka: „Nabízíme služby a poradenství, které řeší nejen současné potřeby našich klientů, ale zohledňují i širší rodinné vztahy a delší časový horizont.“

Pokračování článku  Kdo je banka 3030? Air bank

Peníze lze také investovat

Není to jenom možnost peníze spravovat a realizovat základní finanční operace. Dnes je totiž JT banka dobrým partnerem i ve chvíli, kdy patříte mezi movitější klienty a chcete peníze dále zhodnocovat. V takovém případě se nabízejí tři základní možnosti, kde nechybí:

  • Dluhopisy
  • Fondy
  • Obchodování s cennými papíry

Tím ale možnosti investic nekončí, jelikož další dosud nezmíněnou variantou je cesta investic do drahých kovů. Konkrétně nabídne banka služby spojené s investičním zlatem. A to ve formě číslovaných slitků ve dvou různých váhách. Konkrétně ve váze 100 gramů a také 1 000 gramů. Ty samozřejmě banka nabídne svým klientům ke koupi.

Kde banku najdete?

Pokud uvažujete o využití služeb této banky, je nejlepší cestou vyrazit na její pobočky. Ty najdete v Praze, Brně, stejně jako v Ostravě, popřípadě také v Bratislavě. Její výhodou je rozhodně to, že dokáže rozumět svým klientům a každému z nich nabízí služby individuálního charakteru. Díky tomu ji můžeme i vy ohodnotit velmi pozitivně a přímo říci, že v segmentu privátních bank rozhodně patří mezi to nejlepší, co je aktuálně k dispozici. Zapomínat však nesmíme také na to, že je to banka, která určitě není určena pro každého.

Pokračování článku  Česká spořitelna půjčka kalkulačka výhodnosti prozradí i parametry tohoto úvěru

Běžní klienti tedy jejich služeb pravděpodobně nikdy nevyužijí, jelikož jsou koncipovány skutečně s ohledem na to, aby byly určeny těm, kteří jsou skutečně movitými klienty.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *