JT banka nabízí privátní bankovnictví i náročným klientům

Pokud bychom se podívali na nabídku současných bank na našem trhu, dominují především banky komerční. Těch je na našem trhu hned několik desítek a nabídnou různé možnosti služeb. Mimo to ale existují také banky privátní, které jsou určené pro náročnější klientelu. Mezi tyto banky spadá také poměrně známá a také poměrně oblíbená JT banka. Ta je spjata také s poměrně zajímavou historií, jelikož finanční skupina, která za touto bankou stojí, vznikla už v roce 1998,

Aktuálně má JT banka jeden hlavní cíl, a to starat se o finance především těch nejbohatších lidí nejenom v naší zemi. Těm nabídne na rozdíl od standardních bank především individuální přístup, ale také kvalitní služby. Mezi ty spadá nejenom možnost finance a majetek spravovat, ale také možnost finance a majetek dále zhodnocovat.

Co patří mezi základní produkty, jaké JT banka nabídne?

Pojďme se podívat také na to, co konkrétně může banka svým klientům nabídnout. Začneme-li tím hlavním, to základními produkty, nesmí mezi nimi chybět běžné účty. Ty jsou k dispozici jak běžným osobám, tak samozřejmě také firmám. Jejich výhodou je možnost nejenom jednoduché správy financí, ale i možnost poměrně vysokého úroku, správy online, nebo dalších služeb, které jsou se soukromým bankovnictvím spojeny. Navíc jak uvádí samotná banka: „Nabízíme služby a poradenství, které řeší nejen současné potřeby našich klientů, ale zohledňují i širší rodinné vztahy a delší časový horizont.“

Pokračování článku  Jak by měla vypadat nejvýhodnější konsolidace půjček?

Peníze lze také investovat

Není to jenom možnost peníze spravovat a realizovat základní finanční operace. Dnes je totiž JT banka dobrým partnerem i ve chvíli, kdy patříte mezi movitější klienty a chcete peníze dále zhodnocovat. V takovém případě se nabízejí tři základní možnosti, kde nechybí:

  • Dluhopisy
  • Fondy
  • Obchodování s cennými papíry

Tím ale možnosti investic nekončí, jelikož další dosud nezmíněnou variantou je cesta investic do drahých kovů. Konkrétně nabídne banka služby spojené s investičním zlatem. A to ve formě číslovaných slitků ve dvou různých váhách. Konkrétně ve váze 100 gramů a také 1 000 gramů. Ty samozřejmě banka nabídne svým klientům ke koupi.

Kde banku najdete?

Pokud uvažujete o využití služeb této banky, je nejlepší cestou vyrazit na její pobočky. Ty najdete v Praze, Brně, stejně jako v Ostravě, popřípadě také v Bratislavě. Její výhodou je rozhodně to, že dokáže rozumět svým klientům a každému z nich nabízí služby individuálního charakteru. Díky tomu ji můžeme i vy ohodnotit velmi pozitivně a přímo říci, že v segmentu privátních bank rozhodně patří mezi to nejlepší, co je aktuálně k dispozici. Zapomínat však nesmíme také na to, že je to banka, která určitě není určena pro každého.

Pokračování článku  Vyzkoušejte na binární opce demo účet

Běžní klienti tedy jejich služeb pravděpodobně nikdy nevyužijí, jelikož jsou koncipovány skutečně s ohledem na to, aby byly určeny těm, kteří jsou skutečně movitými klienty.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *