Kde a jak získat akční leták Kaufland?

Také rádi nakupujete ve slevách? Pokud ano, zcela určitě navštěvujete primárně velké supermarkety, kde jsou takové nákupy jednoduché a bezproblémové. Pokud bychom měli být konkrétní, jednou z možností, kde zlevněné nabídky hledat, je akční leták Kaufland. Právě tento supermarket dnes totiž patří mezi ty, kde jsou ceny skutečně velmi nízké. Pokud se k nim přidá právě slevová akce, je opravdu maximálně výhodné zde nakupovat. Podívejme se tedy na možnosti, kde daný leták konkrétně najít.

Akční leták Kaufland do vašich schránek

Pokud bydlíte v oblasti, kde je nedaleko právě jeden tento supermarket, je velmi pravděpodobné, že vám bude akční leták Kaufland chodit i do vaší poštovní schránky. A to v pravidelných termínech, a to vždy, když začíná nový akční týden. Pokud vám do schránek nehodí, může to být způsobeno tím, že bydlíte daleko, nebo že jsou ve vaší oblasti nespolehliví doručovatelé. Oba případy jsou určitě důvodem k tomu zeptat se třeba na zákaznické lince daného obchodního domu.

Pokračování článku  Co nabídne aktuální leták Globus?

Prohlédněte si ho také na oficiálním webu

Druhá možnost, kde můžete daná leták vidět, je samozřejmě oficiální web, tedy Kaufland.cz. Zde v příslušné sekci zvolíte prodejnu, která je vašemu bydlišti nejblíže, nebo v jaké chcete nakupovat. Následně se vám zobrazí daný leták samozřejmě i online podobě, přičemž není problém jím jednoduše listovat a například si vypisovat ty položky, které jsou pro vás zajímavé a které budete chtít nakoupit. I zde platí, že je zde aktuální leták k dispozici vždy několik dní před akcí.

Velmi pozitivní informací, která se týká samotného webu, je zcela jistě to, že je zde kromě klasického letáku také k dispozici i mimořádná nabídka. Zde však musíme upozornit na jedno důležité sdělení, které je pod ní uvedeno: „Mimořádná nabídka. Prodej do vyprodání zásob. Všechna fota jsou pouze ilustrační, bez dekorací. Za tiskové chyby neručíme.“ S tím je dobré počítat, pokud máte v plánu jet právě pro jedno konkrétní zboží, které jste si na internetu vyhlédli.

Hledejte i na specializovaných webech

Třetí možnost také souvisí s online světem a to konkrétně se specializovanými weby, které shromažďují jednotlivé letáky daných obchodních domů a supermarketů. A i u nich máte jistotu toho, že zde akční leták Kaufland najdete. A i zde je třeba říci, že ho najdete v online podobě, díky které si ho pohodlně zobrazíte třeba na vašem počítači, stejně jako třeba na vašem notebooku, nebo také na vašem tabletu. A jaké konkrétní weby to jsou? Mezi nejznámější patří:

  • AkcniCeny
  • Kupi
  • AktualniLetaky
Pokračování článku  Co nabídne aktuální leták Globus?

A proč vlastně do letáku nahlížet a proč ho využívat? Jelikož mnohdy není výjimkou, že jsou ceny snížené třeba až na polovinu. A to už je dobrý důvod vyrazit na nákup, jelikož v případě velkého nákupu mohou úspory skutečně činit třeba i několik set, stejně jako i několik tisíc korun českých.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *