Kde můžete najít reference ZUNO půjček?

Banka ZUNO je sice stále ještě považována za nováčka na našem trhu, ale to rozhodně neznamená, že by banka neměla dostatečné zázemí, stejně jako to neznamená, že by nabízela málo produktů. Ty začínají u běžných účtů a spořicích produktů a končí samozřejmě u půjček a úvěrů. A pokud nad nimi uvažujete, máte na výběr ze tří hlavních možností, mezi které patří:

  • Neúčelové online půjčka
  • Refinancování a sloučení úvěrů
  • Kontokorent – rezerva na vašem účtu

Samozřejmě všechny tři úvěrové produkty jsou přímo spjaté s celkovou výhodností jak z hlediska úrokových sazeb, tak třeba i částek, kdy si lze půjčit i 500 000 Kč. Co by vás ale jako žadatele mělo také zajímat, to jsou zcela jistě i to, jaké má banka podmínky a jaké má vybudované jméno. A v tomto vám pomohou reference ZUNO půjček od jejich klientů. A kde je hledat? Na to se podíváme.

Samotný web banky

Zde sice přímo reference ZUNO půjček nenajdete, ale najdete zde všechny výhody, kterými banka na našem trhu disponuje a díky kterým se tak může snadno odlišit od svých konkurentů. V tomto směru je výhod skutečně velké množství, od přístupu, třeba až po zázemí. Zde budeme citovat z webu, a to tuto informaci: „Se ZUNO jste v dobrých rukou rakouské skupiny Raiffeisen Bank International. Vaše peníze jsou tedy chráněny přísným rakouským zákonem na ochranu vkladů.“

Pokračování článku  Proč jsou nebankovní půjčky ihned na účet tak oblíbené?

Konkrétní reference ZUNO půjček hledejte i na internetu

Další možností je hledat také klasicky na internetu. Ideální je vydat se směrem různých tematických a netematických poraden, kdy můžete zadat svůj dotaz, či vyhledávat ve starších diskuzích, kde lidé danou banku a její půjčky hodnotí. Stejně tak se ale mohou hodit i stránky, které se přímo věnují konkrétním bankám a jejich nabídkám. Známý je třeba web Bankovnipoplatky.com, stejně jako třeba finanční rubrika zpravodajského webu iDnes, kde často narazíte i na zajímavé testy.

Víte, že … vyhledávat reference ZUNO půjček můžete třeba i prostřednictvím seznamu nebo vyhledávače Google. A jak? Stačí jako hledanou frázi napsat slova „reference ZUNO půjček“, nebo podobné sousloví, které odpovídá vašemu dotazu.

Ptejte se ve svém okolí

Další možností, jak získat potřebné informace, je vaše okolí. Pokud víte o někom, kdo si nedávno bral půjčku, zeptejte se ho. Pokud si ji bral právě v ZUNO, můžete tak získat objektivní informace o tom, jak vše probíhalo, nebo s čím byl spokojen. Pokud ne, jistě si dělal kompletní přehled o nabídce na našem trhu a tak může také poskytnout objektivní reference, proč si nakonec tuto banku nevybral.

Pokračování článku  ZUNO půjčka - její výhody a nevýhody

Důležitá fakta vám ale můžeme sdělit také my. A to taková, že banku ZUNO rozhodně doporučit můžeme, a máme s ní dobré zkušenosti. A to hlavně s ohledem na nabídku úvěrů, která sice může na první pohled působit stroze, ale ve skutečnosti získáte skutečně vše, co vlastně potřebujete. Od půjčky, přes rezervu, až po sloučení a zvýhodnění stávajících úvěrů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *