Kde můžete žádat půjčky online bez dokládání příjmu

Potřebujete nutně finance, aniž jste dokládaly své finanční příjmy? Jedním z řešení jsou i půjčky online bez dokládání příjmu, které poskytují v současnosti výhradně jen nebankovní subjekty. Ty ho poskytují převážně ve formě neúčelového spotřebitelského úvěru, který tak můžete využít prakticky na cokoliv.

Pro koho jsou určeny půjčky online bez dokládání příjmu?

Tento typ půjčky je určen prakticky pro každého kdo má více než 18 let, trvalý pobyt v ČR a nějaký stálý měsíční příjem, který mu pravidelně chodí na účet. Z toho vyplývá i to, že online půjčky bez dokládání o příjmu jsou vhodné například pro ženy na mateřské, důchodce, lidí, kteří pracují na dohodu, případně příjemců sociálních dávek od státu. Jisté nebankovní subjekty jsou však ještě více shovívavé, když ji poskytují i ​​nezaměstnaným, kteří dostávají dávku v nouzi, případně pracují na černo.

Pokračování článku  Oblíbená Zaplo půjčka podvod nečekejte, recenze a diskuze

Do jaké výšky jsou běžně poskytovány půjčky online bez dokládání příjmu?

Půjčky online i bez nutnosti dokládat příjem jsou obecně poskytovány převážně v omezené výši a to v rozmezí jen několik stovek euro. Jde především o tzv. expresní formy půjček, kde žadateli postačuje minimální množství dokladů, přičemž po odeslání své žádosti obdrží od společnosti vyrozumění v co nejkratší lhůtě. To je do jisté míry velkým lákadlem i pro mnohé lidi, kteří nutně a v co nejkratší lhůtě potřebují peníze i přesto, že by se svou žádostí bez problémů prošly i v bance.

Na druhou stranu je však nutné takovou mini online půjčku splatit v intervalu několika týdnů, přičemž úroková sazba a RPSN se pohybují daleko nad běžnými bankovními hodnotami. Získat je můžete například v nebankovních společnostech jako je Ferratum, Půjčkomat nebo CreditOne.

Pod pojmem půjčky online bez dokládání příjmu však nemusíme řadit jen výše zmíněné expresní mini úvěry. Běžně je tento typ dostupný i ve větších nebankovních subjektech, jako je Cetelem či Home Credit, kde můžete získat půjčku až do několika desítek tisíc korun s lhůtou splatnosti několik let a hlavně s relativně výhodnou úrokovou sazbou a RPSN, které bez problémů dokážou konkurovat i tím v bankách.

Pokračování článku  Citibank online a nabízené služby

Na straně druhé jsou však v tomto případě nebankovní společnosti již o něco méně shovívavé a se svou žádostí zde běžně nepochodil klienti, kteří nemají dokazatelný měsíční příjem, popřípadě jejich měsíční příjem je natolik nízký, že společnost prostě není ochotna poskytnout žadateli danou půjčku.

Výhody půjčky online bez dokládání příjmu

  • Dostupná téměř pro každého
  • Půjčku vyřídíte rychle, jednoduše a z pohodlí vašeho domova
  • Poskytovaná i klientům, kteří mají nízký příjem

Nevýhody půjčky online bez dokládání příjmu

  • Vyšší RPSN a úroková sazba
  • Maximální lhůta splatnosti běžně nepřesáhne hranici několika týdnů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *