Kde můžete získat úvěr bez zástavy nemovitosti

Půjčit si několik desítek, či stovek tisíc, aniž jste byli nuceni vlastnit nemovitost není tak nereálné jak se to může na první pohled zdát. K opravě bytu nebo domu, na kterou potřebujete finanční prostředky, tak nutně nepotřebujete ručit vaší nemovitostí a ani třetí osobou, což do značné míry odbourává množství starostí a papírování. Nejvyšší a hlavně nejvýhodnější úvěr bez zástavy nemovitosti můžete získat především v některé z bank, kterých je v České republice v současnosti hned několik.

Úvěr bez zástavy nemovitosti můžete žádat v některé z bank

To zaručuje klientovi dostatečně pestrý výběr, díky čemuž si může efektivně vyselektovat na míru šitý finanční produkt, který bude vyhovovat přesně jeho požadavkům. V případě úvěru bez zástavy nemovitosti můžete vycházet z výšky RPSN, která zohledňuje mimo výše úrokové sazby i jiné poplatky související s poskytnutím půjčky a podobně.

V současnosti na našem trhu působí i banky, které poskytují úvěr bez zástavy nemovitosti prostřednictvím internetu. Jde o internetové banky ZUNO a mBank, které poskytují úvěry bez ručení do výše mnoha stovek tisíc s maximální splatností až 72 měsíců v případě ZUNO banky a 84 měsíců v případě mBank.

Pokračování článku  Co nabízí půjčka Emmas credit?

Kromě nich online úvěr bez zástavy nemovitosti poskytuje do výše 500 000 Kč i ČMSS, kde je však na rozdíl od prvních dvou bank zpoplatněny vedení účtu. Mimo nich však můžete využít klasické formy úvěrů z bank jako je Česká spořitelna, která poskytuje úvěry do výše až 800 000 Kč s lhůtou splatnosti až 18 roků, dále v ČSOB nebo v kterékoli jiné bankovní společnosti. Nezapomínejte však na fakt, že v každé jedné z bank od vás budou vyžadovat mimo dostatečně vysokého a stálého měsíčního příjmu i čistý registr dlužníků.

Úvěr bez zástavy nemovitosti je dostupnější v nebankovních subjektech

V případě, že pracujete na dohodu, máte malý příjem, případně máte zápis v registru dlužníků, jakákoliv bankovní společnost vás s největší pravděpodobností odmítne. Z toho důvodu se pochopitelně větší takových klientů obrací na některou z nebankovních společností, kterých je v Česku skutečně hodně. Ty totiž klientům nabízejí úvěr bez zástavy nemovitosti i v případě, že mají zápis v registru dlužnících, případně nesplňují jiné podmínky, které vyžadují bankovní subjekty k udělení úvěru. Nejčastěji úvěr bez zástavy nemovitosti klienti žádají ve větších nebankovních subjektech jako je Cetelem či Home Credit, které poskytují tento produkt za podobných podmínek jako většina bank.

Pokračování článku  Jaké produkty nabídne svým klientům m Banka?

Výhody úvěru bez zástavy nemovitosti

  • Dostupné i bez nutnosti ručení
  • Až do výšky cca 800 000 Kč

Nevýhody úvěru bez zástavy nemovitosti

  • Vyšší úrok a RPSN jako v případě bezúčelové hypotečních úvěrů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *