Kdo dnes nabídne bankovní účet bez poplatků?

Bankovních domů je dnes na našem trhu skutečně celá řada. Ne všechny ale nabízejí stejné produkty a ne všechny jsou také stejně výhodné. Pokud bychom měli onu výhodnost důkladněji posuzovat, nesmíme zapomenout na to, že hlavním ukazatelem může být bankovní účet bez poplatků. Pokud i vy plánujete sjednání tohoto základního bankovního produktu, pojďte se spolu s námi podívat na to, kde je to nejlepší. Tedy kde skutečně platit nebudete.

Nejznámější bankovní účet bez poplatků nabízí FIO

Začneme tou nejznámější možností, tedy nejznámější bankou, kterou není žádná jiná, než oblíbená FIO Banka. Ta nabídne bankovní účet bez poplatků již od svého samotného vzniku. Velkým pozitivem je zde určitě to, že zde nejsou žádné podmínky toho, abyste dosáhli daných výhod. Nejste limitováni ani minimálním zůstatkem, stejně jako notnými obraty, nebo aktivním využíváním karty. Zkrátka si účet jenom otevřete. A za co nebudete platit? Jedná se třeba o:

  • Vedení vašeho bankovního účtu
  • Příchozí a odchozí tuzemské nebo slovenské platby
  • Hotovostní operace na přepážkách
Pokračování článku  Fio banka internetbanking a jeho recenze

Samozřejmostí je, že k účtu dostanete také dnes už samozřejmé služby, jako možnost jeho správy online, či bezkontaktní kartu. Díky všem těmto výhodám danou možnost hodnotíme maximálně pozitivně.

Zkusit lze také mBank

Druhou možností na našem trhu, u které máte možnost získat bezplatný účet, to je mBank. I tato banka byla v minulosti spojena právě s bezplatnou nabídkou těchto základních bankovních produktů. Ihned se pojďme podívat na to, za co nebudete platit. Jedná se třeba o poplatek za vedení účtu, stejně jako za všechny příchozí nebo odchozí platby. Zdarma ale budete mít také 3 výběry měsíčně, a to z libovolných bankomatů v České republice. A co o účtu říká samotná banka? „Osobní účet mKonto vám přináší maximální pohodlí a jednoduché ovládání účtu bez zbytečných a skrytých poplatků. A založit si ho můžete z pohodlí domova.

I zde samozřejmě očekávejte možnost správy účtu online, stejně jako možnost získat bezkontaktní kartu Visa Classic. Navíc založení účtu díky zmíněné online možnosti netrvá déle, než pár minut. I tuto možnost tedy hodnotíme pozitivně.

Pokračování článku  Jaké produkty nabídne svým klientům m Banka?

Trojici uzavírá Equa bank

Tato banka rozhodně patří mezi nejmladší ze zmíněných, což ale neznamená, že by nabízela jakkoliv špatné služby. I u ní totiž získáte bankovní účet bez poplatků, a to s jistotou toho, že nebudete platit ani za vedení, ani za transakce. Navíc se dané pozitivum váže nejenom na účty v českých korunách, ale otevřít si lze také účet buď v eurech, popřípadě také v dolarech. Dobrou zprávou je i možnost výběru zdarma ve všech tuzemských bankomatech. V zahraničí poté stojí výběr jenom 9 Kč, díky čemuž se účet vyplatí i cestovatelům. Samozřejmě veškeré výběry lze uskutečňovat v rámci bezkontaktní karty, která je součástí účtu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *