Kdo je banka 2700?

Myslíte si, že banku můžeme poznat a identifikovat jenom podle jejího názvu? Omyl. Příkladem může být banka 2700, na kterou se lidé stále častěji ptají. Sdělme tedy, že se jedná o UniCredit Bank.

Tedy poměrně známou a v dnešní době i poměrně vyhledávanou banku, která cílí nejenom na běžné občany, ale i na klienty z dalších sektorů.

Využít jejich služeb je možné třeba v případě, kdy spadáte do oblasti, kterou je:

  • Svobodné povolání
  • Podnikání
  • Veřejný sektor

Proč je daný kód, tedy banka 2700 důležitá?

Vrátíme-li se k danému kódu, je určitě dobré upozornit na to, proč je třeba ho používat. V tomto směru jsou důvody jasné, a je jimi správná identifikace. Máme-li být konkrétní, je třeba, aby byla daná číselná komunikace využívána jak ve vnitrostátním, tak i mezinárodním styku. Jde totiž o nezbytnou součást bankovního účtu. Jak v tuzemském, tak i mezinárodním formátu. Díky tomu máme nejenom jistotu, že peníze správně dojdou, ale máme zde jistotu také toho, že banka 2700 je právě UniCredit a tak vím, kam naše peníze konkrétně poputují.

Pokračování článku  Jakým bankovním domem je banka 0100?

Několik informací o bance

Určitě je dobré zmínit několik zajímavostí a důležitých informací, které se banky jako takové týkají. V daném směru je nejlepší citovat ze stránek samotné finanční instituce, kde je uvedeno: „Jsme silná a výkonná evropská banka s dominantním postavením ve střední a východní Evropě. Díky tomu usnadňujeme našim klientům mezinárodní obchod a kontakty s jejich partnery. Stále nás motivuje vysoká kvalita služeb ve všem, s čím u nás naši klienti přichází do kontaktu, a garantujeme jim vysoký standard služeb v rámci celé UniCredit Bank.“

Podíváme-li se do historie, tak ta se začala psát v roce 2007, kdy banka 2700 začala svou činnost vyvíjet na našem území. Její vznik je spojený také se zánikem dvou bankovních domů, kterým byla HVB bank a Živnostenská banka. A právě spojení těchto obou možností dalo vzniknout tomuto konkrétnímu bankovnímu domu. Dnes je tak považována za poměrně významného hráče jak na poli toho běžného, tak i na poli privátního bankovnictví.

Co vše můžeme využít?

Informace o bance známe. Je tedy dobré podívat se i na to, jaké služby nám může jako běžným klientům nabídnout. Vše začíná nabídkou bankovních účtů. Nejenom těch běžných, ale také účtů spořících. Dále jsou to i bohaté možnosti úvěrů. Zde banka 2700 nabídne jak klasické půjčky, tak i úvěry na bydlení.

Pokračování článku  Co nabídne Unikredit banka internet banking?

Nechybí ale ani možnosti investování, stejně jako nabídka platebních karet. To doplňují také četné online služby, nebo nejmladší oblast, kterou je pojištění související nejenom s vašimi financemi. I díky tomu všemu lze banku skutečně pozitivně ohodnotit a doporučit ji. Nejenom klientům běžným, ale i zmíněným firmám, stejně jako těm, kteří hledají kvalitnější služby spadající právě do oblasti bankovnictví privátního.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *