Kdo je banka 2700?

Myslíte si, že banku můžeme poznat a identifikovat jenom podle jejího názvu? Omyl. Příkladem může být banka 2700, na kterou se lidé stále častěji ptají. Sdělme tedy, že se jedná o UniCredit Bank.

Tedy poměrně známou a v dnešní době i poměrně vyhledávanou banku, která cílí nejenom na běžné občany, ale i na klienty z dalších sektorů.

Využít jejich služeb je možné třeba v případě, kdy spadáte do oblasti, kterou je:

  • Svobodné povolání
  • Podnikání
  • Veřejný sektor

Proč je daný kód, tedy banka 2700 důležitá?

Vrátíme-li se k danému kódu, je určitě dobré upozornit na to, proč je třeba ho používat. V tomto směru jsou důvody jasné, a je jimi správná identifikace. Máme-li být konkrétní, je třeba, aby byla daná číselná komunikace využívána jak ve vnitrostátním, tak i mezinárodním styku. Jde totiž o nezbytnou součást bankovního účtu. Jak v tuzemském, tak i mezinárodním formátu. Díky tomu máme nejenom jistotu, že peníze správně dojdou, ale máme zde jistotu také toho, že banka 2700 je právě UniCredit a tak vím, kam naše peníze konkrétně poputují.

Pokračování článku  Jaká půjčka je nejlevnější a nejvýhodnější?

Několik informací o bance

Určitě je dobré zmínit několik zajímavostí a důležitých informací, které se banky jako takové týkají. V daném směru je nejlepší citovat ze stránek samotné finanční instituce, kde je uvedeno: „Jsme silná a výkonná evropská banka s dominantním postavením ve střední a východní Evropě. Díky tomu usnadňujeme našim klientům mezinárodní obchod a kontakty s jejich partnery. Stále nás motivuje vysoká kvalita služeb ve všem, s čím u nás naši klienti přichází do kontaktu, a garantujeme jim vysoký standard služeb v rámci celé UniCredit Bank.“

Podíváme-li se do historie, tak ta se začala psát v roce 2007, kdy banka 2700 začala svou činnost vyvíjet na našem území. Její vznik je spojený také se zánikem dvou bankovních domů, kterým byla HVB bank a Živnostenská banka. A právě spojení těchto obou možností dalo vzniknout tomuto konkrétnímu bankovnímu domu. Dnes je tak považována za poměrně významného hráče jak na poli toho běžného, tak i na poli privátního bankovnictví.

Co vše můžeme využít?

Informace o bance známe. Je tedy dobré podívat se i na to, jaké služby nám může jako běžným klientům nabídnout. Vše začíná nabídkou bankovních účtů. Nejenom těch běžných, ale také účtů spořících. Dále jsou to i bohaté možnosti úvěrů. Zde banka 2700 nabídne jak klasické půjčky, tak i úvěry na bydlení.

Pokračování článku  Účelové půjčky - k čemu jsou dobré

Nechybí ale ani možnosti investování, stejně jako nabídka platebních karet. To doplňují také četné online služby, nebo nejmladší oblast, kterou je pojištění související nejenom s vašimi financemi. I díky tomu všemu lze banku skutečně pozitivně ohodnotit a doporučit ji. Nejenom klientům běžným, ale i zmíněným firmám, stejně jako těm, kteří hledají kvalitnější služby spadající právě do oblasti bankovnictví privátního.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *