Kdo je banka 3030? Air bank

Kódy bank jsou nedílnou součástí platebního styku. A to z toho důvodu, že nám primárně pomáhají v tom, abychom měli jistotu toho, že platby posíláme správně.

I proto se můžeme podívat na číslo účtu a vidíme, že kromě standardního čísla účtu je zde i hodnota uvedená za lomítkem.

A pokud je tam uvedeno banka 3030, máme jistotu, že daný účet patří Air bank. Tedy že patří klientovi, který ho právě v této bance má otevřený.

Banka 3030 je viditelná u obou hlavních formátů

Jak jsme si tedy řekli, konkrétní informaci o daném účtu najdeme v rámci tuzemské podoby účtu vcelku jednoduše. Pokud posíláme peníze a tato část bude chybět, platba se neodešle. Dodat však musíme i to, že banka 3030 je viditelná i na mezinárodním formátu čísla účtu. Pokud se na něho podíváme a odstraníme znak země a další dvě čísla, můžeme právě 3030 vidět. I zde je účel použití zcela stejný, a to zajistit, aby se platba dostala skutečně tam, kam dojít má. Jedině tak se nemusíme bát toho, že by byla připsána neoprávněně někomu jinému.

Pokračování článku  V rámci výhodného úvěru pomůže Česká spořitelna půjčka, která padne každému

V čem je banka zajímavá?

Informace o konkrétních číslech tedy máme, a tak je ideální doba podívat se také na to, kdo za bankou stojí a co může nabídnout. I když se jedná o jednu z nejmladších bank na trhu, rozhodně své kvality nijak nezapře. Stojí za ní totiž velká investiční skupina PPF, která není ve finančním sektoru rozhodně žádným nováčkem. A tak i když první pobočka banky otevřela až v roce 2011, rozhodně to neznamenalo, že by ve finančním trhu tápala.

Navíc dle svého vyjádření chce být banka určena hlavně všem klientům, kteří hledají banku moderní, ale také férovou. To dokládají i informace na webu, které mají podobu tohoto sdělení: „Naše banka je pro všechny, kteří využívají běžné bankovnictví a chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Banka je podle nás služba a jako taková by měla být srozumitelná, přehledná a přístupná.

Chcete vědět více o bankovních kódech?

Jaké produkty si lze sjednat?

Rozhodujeme-li se o tom, jakou banku využijeme, nezajímá nás jenom historie, ale také současnost. Ta se týká především toho, co banka 3030 může nabídnout v rámci produktové nabídky. Ačkoliv oproti největším hráčům je nabídka značně omezena, můžeme jako běžní klienti najít vše, co potřebujeme. Příkladem jsou:

Pokračování článku  Spolehlivý poskytovatel půjčky je základ

Společným jmenovatelem všech možností je zcela určitě výhodnost. A to ať už jde třeba o zhodnocování peněz, nebo úrok v rámci půjčky, stejně jako úrok u hypotéky, kterou si lze k bance převést. To vše jsou získané poznatky, na základě kterých musíme služby této banky rozhodně doporučit každému, kdo ve světě financí hledá výhodného profesionála s jasně a přehledně definovanou nabídkou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *