Kdo mi opravdu půjčí? Častá otázka zoufalých žadatelů o půjčku

Potácíte se v začarovaném kruhu dluhů a prázdné peněženky? Nemáte z čeho uhradit nájem, ba ani školní obědy pro své dítko? V bance nad vámi zlomili hůl, protože jim nepřipadal váš příjem dostatečně atraktivní? Pokud si stále dokola kladete známou otázku: Kdo mi opravdu půjčí, nepřestávejte číst následující řádky!

Prozradíme vám totiž, kde jsou vaše šance na získání půjčky nebo spotřebitelského úvěru stále vysoké i v případě, kdy jste z banky odešli s nepořízenou.

Nebankovní společnosti jsou trefou do černého

Ačkoli nemají nebankovní společnosti zrovna dvakrát dobrou pověst, ve své podstatě představují spolehlivého partnera, i pro ty, kterým banka žádost o půjčku zamítla. V první řadě je ovšem nutno vybírat pouze takové společnosti, které na našem trhu působí již nějakou dobu a mezi lidmi mají dobrou pověst. Jednou z těchto společností je například na společnost Home Credit, která poskytuje služby v oblasti spotřebitelských úvěrů a nákupů na splátky již dlouhé roky.

Jaké produkty se objevují v jejich nabídce a jaké jsou názory klientů, kteří s touto společností již přišli do styku? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to.

Pokračování článku  Cetelem: Budete s nebankovní společností spokojeni?

Kdo mi opravdu půjčí? Home Credit!

Se spotřebitelským úvěrem od Home Credit můžete čerpat půjčku v rozmezí 10 až 150 tisíc korun a to na dobu 48 až 84 měsíců. Půjčku vyřídíte online a díky přehledné kalkulaci ihned vidíte, kolik budete muset ve finále vrátit. Máte-li zájem o ještě přesnější kalkulaci, kontaktujte přímo zástupce společnosti na čísle uvedeném na oficiálních stránkách. Podmínkami pro získání této extra rychlé a výhodné půjčky jsou”

  • zletilost žadatele,
  • pravidelný příjem.

„Když mou žádost o půjčku v bance zamítli, bála jsem se co se mnou dál bude. Potřebovala jsem urgentně vyřešit několik finančně nákladných záležitostí a výplata jednoduše nestačila. Vsadila jsem proto na společnost Home Credit, která mou žádost individuálně posoudila a hned třetí den jsem se mohla radovat z dostatečné finanční injekce.“

Martina V., Karlovy Vary

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *