Kdo vám pomůže, když potřebujete půjčit?

Sháníte půjčku? Jste tedy na správném místě. Na těchto webových stránkách naleznete širokou nabídku půjček online. Pokud nenajdete půjčku šitou Vám na míru, můžete zadat poptávku do naši inzertní sekce a zvýšit tím šanci, že se Vám ozve finanční instituce či jiný věřitel, který Vám peníze půjčí.

Půjčí vám nejenom banky, ale i nebankovní instituce

Poskytnutí půjčky patří mezi základní činnosti bankovních institucí, které jim zajišťují příjmy. Naštěstí banky nejsou jedinou institucí, která může půjčky poskytovat. Na trhu je mnoho firem, které poskytují nebankovní půjčkypůjčky bez registru, půjčky online či půjčky ihned na ruku ať účelově nebo ne.

Půjčka se uzavírá podepsáním úvěrové smlouvy. U klasické bankovní půjčky online jsou podmínky poskytnutí většinou standardizované a zájemce musí poskytnout údaje o jeho finančním stavu, aby mohla banka posoudit, zda je klient dostatečně bonitní, zda nemá záznam v registru dlužníků SOLUS a teprve potom se rozhodne, zda bude půjčka poskytnuta. Tyto postupy se liší v závislosti, zda-li je žadatel fyzická nebo právnická osoba. 

Pokračování článku  Spolehlivý poskytovatel půjčky je základ

Nejvýhodnější nebankovní půjčka od Zonky


Půjčky pak mohou být či nemusí být jištěné. V případě jištění zvyšujete poskytovateli půjčky jistotu, že v případě, že nebudete schopni půjčku splácet, instituce dostane své peníze zpět – tyto půjčky jsou zpravidla úročeny nižší úrokovou sazbou.

Mince, noviny
Kdo vám pomůže, když potřebujete půjčky bez registru

Nutné podklady pro vyřízení půjčky bez registru

Aby jste mohli zažádat o půjčku, je nutné si nejprve připravit všechny potřebné dokumenty, které bude poskytovatel (nebankovní online půjčky) vyžadovat (dokumenty se mohou lišit v závislosti na poskytovateli a druhu online půjčky). Níže naleznete obecný seznam všech dokumentů, které je třeba si před podáním žádosti připravit:

  • Občanský průkaz + jeden další doklad (řidičák, cestovní pas nebo RL).
  • Potvrzení od zaměstnavatele o výši příjmu.
  • Nabývací titul k nemovitosti (notářsky ověřená kopie).
  • List vlastnictví z katastrálního úřadu.
  • Číslo bankovního účtu pro výplatu peněžních prostředků v případě bezhotovostního převodu.
  • Podnikatelé dále potvrzení od Zdravotní pojišťovny a OSSZ, právnické osoby výpis z obchodního rejstříku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.