Kdy může pomoci americká hypotéka bez registru?

Získat v dnešní době peníze nemusí být tak složité, jak si myslíme. Pokud nepochodíme u banky, stále tu jsou ještě nebankovní společnosti, které velmi často našim požadavkům umějí vyhovět. Konkrétním příkladem může být americká hypotéka bez registru, která je nejčastěji spojována se společností ACEMA Credit.

Ta je nejznámějším poskytovatelem nebankovních úvěrů, u kterých je třeba nemovitost. A přesně to vyžaduje i americká hypotéka bez registru. Navíc je daná společnosti i pozitivně hodnocena, což dokládá jedna z jejich zákaznic: „Ráda bych poděkovala ACEMA Credit za vstřícnost a ochotu při poskytování hypotéky, kterou jsem u Vaší společnosti získala. Jsem maximálně spokojená s průběhem celé transakce, vše se odehrálo bez zbytečného papírování a ztráty mého času.

Americká hypotéka bez registru je ideální pro problémové klienty

Ideální cílovou skupinou pro tento typ půjčky je problémový klient. Tedy takový, který má problémy z minulosti, ale který může mít problémy i nyní. A to samozřejmě problémy finančního rázu, které jasně souvisí s tím, jak hradí své případné závazky. Není totiž nic výjimečného, že většina lidí s tím má problémy.

Pro ně je poté americká hypotéka bez registru jako stvořená, jelikož během vyřizování žádosti není kontrolován ani bankovní, ani nebankovní registr.

Ideální i pro osoby bez příjmu

Hlavní roli v tom, zda bude půjčka poskytnuta nebo ne, hraje zcela určitě nemovitost a její hodnota. I proto v tomto úvěrovém produktu spatřují pozitiva také lidé bez práce. Ti totiž mají jistotu v tom, že nemusejí dokládat svůj příjem. A to ať už je ze zaměstnání, z podnikání, nebo se skutečně jedná o nezaměstnané. I to je důvod, proč americkou hypotéku s takto nastavenými parametry využít.

Pokračování článku  Hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Zde ale musíme dodat to, že poskytnutá částka se sice odvíjí od hodnoty nemovitosti, ale málokdy pokryje celou její část. Klasikou v tomto směru bývá to, že jako žadatelé dostaneme ve finančních prostředcích zhruba polovinu dané ceny, která byla ohodnocena.

Vhodná ve chvíli, kdy potřebujeme vyšší částku

Pokud je americká hypotéka bez registru srovnána s klasickým úvěrovým produktem, má hned několik výrazných a klíčových výhod, které se jí týkají. Mezi tu hlavní výhodu patří to, že získáme poměrně vysoké částky, a to až v řádech několika milionů korun. Ty se hodí ve chvíli, kdy plánujeme třeba větší investice. Mezi ty nejčastěji patří:

  • Rekonstrukce našeho objektu
  • Koupě bytu
  • Stavba nemovitosti

Stejně tak ale není problémem peníze využít i na cokoliv jiného, jelikož americká hypotéka je produkt neúčelový. Není tedy třeba dokládat, na co budou peníze využity. Posledním pozitivem je také poměrně nízká úroková sazba a možnost rozložení splátek na několik desítek let.

Víte, že … společnost ACEMA Credit poskytuje i klasické půjčky a cokoliv.

Pomineme-li to, že nedostaneme stoprocentní hodnotu nemovitosti, lze tento produkt ohodnotit pozitivně a také ho samozřejmě i doporučit všem, kteří potřebují větší půjčku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *