Kdy pomůže alkohol kalkulačka?

Také si rádi dáte nějakou tu sklenku, ale zároveň se bojíte toho, že musíte řídit a tak nadýcháte alkohol? Možností, jak vyrazit autem bez rizika, je samozřejmě nepít. Druhá možnost je mít vlastní alkoholtester. Pokud nic z toho nechcete, je ještě třetí možnost, a to alkohol kalkulačka on-line. Ta je ideálním nástrojem pro každého, jak zjistit, kolik alkoholu má ještě v krvi.

Zjistěte, kdy můžete za volant

První možností, kdy je možné danou online kalkulačku alkoholu využít, je již zmíněná informace spojená s tím, kdy vlastně budete moci řídit. V tomto ohledu každého rozhodně potěší to, že si může daný výpočet provést takřka kdykoliv, jednoduše a pohodlně ze svého domova. Stačí k tomu udělat jediné, a to zadat do této kalkulačky potřebné výdaje. Mezi ty se řadí:

  • Věk
  • Hmotnost
  • Pohlaví
  • Množství vypitého alkoholu
Pokračování článku  Půjčka před výplatou

Následně alkohol kalkulačka on-line nejenom vypočítá to, kdy byl počet promile v krvi nejvyšší, ale vypočítá také přibližnou hodnotu toho, kdy můžeme za volant.

Alkohol kalkulačka on-line zjistí i orientační spalování

Pití alkoholu může být nevyzpytatelné a tak je dobré vědět také to, jak zhruba probíhá vaše odbourávání jeho množství v krvi. Zjistíte tedy, jak ho průměrný člověk s podobnými parametry jako vy vlastně dokáže rychle spalovat. V tomto ohledu totiž platí, že rozdíly mohou být značné. Navíc na odbourávání alkoholu nemusí mít vliv ani několik vnějších faktorů. Dokazuje to třeba tato citace: „Jak zrychlit odbourávání alkoholu? Nijak, aspoň podle odborníků. Ti tvrdí, že odbourávání neurychlí nic! Ani voda, ani vitamíny – třeba oblíbený vitamín C například v podobě citrónové šťávy, pohyb nebo studená sprcha.

Alkulačka online vám zodpoví otázku, zda už můžete za volant

I proto se hodí danou kalkulačku využít proto, abyste orientačně věděli, jak dlouho se může alkohol v těle člověka držet. Mějte na paměti, že dané hodnoty skutečně mohou překvapit. Pokud sedíte a pijete celý večer, jenom málokdy počítejte s tím, že byste mohli druhý den dopoledny někam vyrazit autem.

Pokračování článku  Jak vybrat správnou půjčku? Rozhodně to není nic lehkého!

Zjistěte, kolik máte promile

Co vám alkohol kalkulačka on-line? Také zjistí? Informace spojené s tím, kolik vlastně můžete mít při vašem pití maximum. Jak na to? Stačí si jenom zadat informace o tom, kolik jste daný večer vypili, v jakém množství a samozřejmě v jakých intervalech. Následně uvidíte rostoucí křivku alkoholu, kdy budete ihned znát informaci, kolik a v jakou konkrétní hodinu jste toho měli takzvaně pod kůží nejvíce. Obecně platí, že pokud si dáte alkohol, tak nejvyšší hodnoty se objeví zhruba jednu hodinu po tom, co si dáte onu poslední sklenku. Platí to však v případě, kdy pijete postupně, stále rovnoměrným tempem. Pokud si to chcete skutečně ověřit, je alkohol kalkulačka on-line? Dobrým pomocníkem, jak to můžete zkusit orientačně. Třeba pomocí vašeho mobilního telefonu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *