House Property Real Estate Mortgage  - Tumisu / Pixabay

Kdy se vám vyplatí okamžitý výkup nemovitostí

Ne vždy musí být prodej vašeho domu či bytu úkolem „na dlouhé lokte.“ Leckdy to ani není možné. Existuje totiž celá řada situací, v nichž potřebujeme peníze okamžitě, jinak se budeme potýkat s velmi nepříjemnými obtížemi.

Ve hře zdaleka nejsou jen dluhy (byť ty bývají zmiňovány v této souvislosti nejčastěji), ale také nutnost půjčky (kterou vám však banka nechce dát), vypořádání rodinného dědictví nebo třeba společného jmění manželů po rozvodu. A jaké máte v takovém případě možnosti?

Peníze můžete mít na účtu už do 24 hodin

U okamžitého výkupu nemovitostí je celá situace mnohem jednodušší než obvykle. Zatímco běžně jednáte s několika stranami (včetně zprostředkovatelů), zde podepisujete kupní smlouvu jen s jedním subjektem – a od něj také dostanete peníze. Dohodnete-li se s realitní kanceláří na podmínkách, může být realizování potřebných podpisů na kupní smlouvě či vkladu do katastru otázkou několika málo minut. A své peníze tak leckdy obdržíte ještě týž den. A to samozřejmě na účet, takže můžete všechny své závazky okamžitě vypořádat.

Pokračování článku  Dárek pro členy rodiny, který se časem zhodnotí

Jak se pohybují ceny u této služby?

Ty tam jsou naštěstí časy, kdy sice bylo možné nemovitosti ihned odprodat, ovšem „za odměnu“ jste získali jen nějakých 60-70 % tržní ceny. Dnes se ty nejlepší realitky pyšní číslem 90 %. Ano, přesně tolik z tržní ceny svého domu či bytu dostanete. A to okamžitě. Jde o opravdu minimální ztrátu, když k celé věci přičtete i svůj ušetřený čas nebo fakt, že běžně bývá realitním kancelářím vypláceno na provizích asi 4-6 % tržní hodnoty nemovitosti.

Peníze můžete mít i bez okamžitého výkupu

Nejde však o jedinou možnou cestu. Chcete zůstat majitelem své nemovitosti až do chvíle, kdy se prodá za plnou částku, zároveň však potřebujete nějaké peníze ihned? Pokud se spokojíte s 50 % její hodnoty, pomůže vám se vším MAXIMA REALITY. Tuto službu můžete poptat (stejně jako výkup domu za hotové) na stránkách Maxima.cz.

Mortgage House Contract Sign Home - Tumisu / Pixabay
Kdy se vám vyplatí okamžitý výkup nemovitostí

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *