Když čas je svědomí: mezinárodní kurýrní služba IN TIME KURÝR

Nechcete při přepravě důležitých zásilek spoléhat na státní službu? Hledáte spolehlivého kurýra s dlouhou historií na trhu a zkušeného profesionála, který vám zaručí dobu, za kterou adresát zásilku obdrží? Potřebujete doručit zásilku z jednoho konce světa na druhý? Pokud jste na některou z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak je právě vám určená expresní kurýrní služba společnosti IN TIME KURÝR. Co všechno vám může nabídnout? Budete se divit!

Úvodní slovo o společnosti IN TIME KURÝR

Ryze česká kurýrní společnost vstoupila na český trh již v roce 1990. V té době byla vůbec první soukromou kurýrní a spediční firmou u nás. Prapůvodně jejích aktivity tvořily vnitrostátní kurýrní služby, letecká přeprava zásilek, mezinárodní zasílatelství a celní deklarantství. Zhruba o 12 let později společnost aktualizovala portfolio služeb a v rámci zlepšení servisu pro své zákazníky expandovala do Slovenské republiky, kde zřídila dceřinou společnost PROFI KURIER, s.r.o. Po vstupu ČR do Evropské unie se již společnost plně specializuje výlučně na poskytování tuzemských a mezinárodních kurýrních služeb.

Čas je závazek

Společnost nabízí hned několik druhů služeb. Zásilku můžete zaslat službou STANDARD nebo EXPRES, přičemž pro každou skupinu služeb platí jiné dodací termíny. Ty se pohybují v řádech několika hodin. Do termínů ovšem nejsou započítávány víkendy, svátky a dny volna. V případě zájmu je ovšem možné objednat také víkendové doručení nebo direct servis, v rámci kterého přepravce poveze pouze vaši jedinečnou zásilku. Doba doručení zde závisí na vzdálenosti odesílatele a adresáta. Zvláštní služby, které je možno taktéž doobjednat, zahrnují například potvrzení o tom, že zásilka byla řádně doručena nebo kompletní celní odbavení. Pro více informací navštivte oficiální stránky mezinárodní kurýrní služby, které naleznete na adrese www.intimekuryr.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *