Když máte ČOV, pak napojení na kanalizaci nepotřebujete

V mnoha oblastech může být i tak jednoduchá podmínka, jako je přístup ke kanalizaci, doslova neřešitelným problémem. U rodinných domů i rekreačních objektů to však lze vyřešit mnohem elegantněji – za pomoci čističky odpadních vod.

Ovšem modelů ČOV existuje na trhu celá řada a ne vždy máme úplně jasno v tom, podle jakého klíče je vybírat a kolik do nich investovat. A právě v tom vám může pomoci projekční kancelář Zakra s.r.o.

Bez projektu to nepůjde

Ovšem ještě předtím, než se vůbec začnete poohlížet po jakémkoliv řešení, nechte si zpracovat projekt. Může se stát, že se právě projektová dokumentace na vašem projektu objeví zádrhely, se kterými jste nepočítali. Naštěstí má každý problém své řešení, a to tím spíš, pokud ho svěříte odborníkům.

A právě mezi ně Zakra patří. Jde totiž o dceřinnou společnost Vodoplanu s.r.o., jehož odborníci běžně řeší obdobné projekty pro města či obce. Prakticky neexistuje problém, s nímž by se už nesetkali a dokáží tak připravit řešení na míru opravdu kamkoliv.

Tip pro čtenáře: Společnost Zakra nabízí i projektové dokumentace pro vodohospodářské projekty

Pokračování článku  Registr exekucí – aneb důvěřujte, ale prověřujte

Rychlé zpracování projektu i konzultace zdarma

Řešíte-li bydlení, zpravidla nechcete dlouho čekat na „potřebné papíry.“ To se však snadno může stát, pokud bude váš projekt zpracován neprofesionálně a z vodoprávního úřadu vám ho vrátí. Se Zakrou se vám to však nestane. Pokud se přece jen nějaké připomínky vyskytnou, zapracuje je obratem a zcela zdarma. Vyhnete se tak i navýšení předem smluvené ceny.

První konzultace je zcela nezávazná a bez poplatku, stačí si ji domluvit na Zakra.cz. S odborníky lze komunikovat osobně, on-line i přes telefon. Pomohou vám s výběrem toho správného zařízení, poradí s jeho provozováním a vyřídí i veškerá potřebná povolení na úřadech. Nemusíte se tedy bát náhlé kontroly z obecního úřadu a nepříjemné pokuty. Zakra za své služby a projekty ručí ve všech ohledech.

Více na Zakra.cz. Nebo rovnou zavolejte na telefon 605 340 247 či napište na e-mail info@zakra.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *