Když potřebujete vyřídit povinné ručení

Koupili jste si nové auto a potřebujete povinné ručení, které všem ukládá zákon? Pořád se ještě nemůžete rozhodnout, u které pojišťovny si ho sjednat? Neobíhejte všechny a nemarněte čas a peníze, aby jste získali nějaké potřebné informace. Je to opravdu jednoduché.

Povinné ručení vyřídíte přes Internet

V dnešní době počítačů a internetů stačí opravdu jen málo, aby jste hned věděli, pro které pojištění se rozhodnout. Zadejte si do vyhledávače povinné ruční srovnání a ve velice přehledné tabulce hned zjistíte, jaké produkty jsou k mání. Pak už je jen na vás, pro který se rozhodnete.

Vyplňte si velice pečlivě on-line žádost, kam musíte zaznamenat typ vašeho vozu, jeho stáří, sílu motoru a spoustu dalších nezbytností, od kterých se odvíjí vaše pojištění. Po zodpovědném vyplnění formuláře jej odešlete ihned poskytovateli. Během několika hodin vám přijde potvrzovací odpověď s doplňujícími informacemi.

Potom už jen hlídejte poštovní schránku, do které vám nejpozději do dvou dnů přijde smlouva o sjednaném povinném ručení, kterou je potřeba řádně pročíst, podepsat a odeslat podepsanou zpět. V ten moment je vaše povinné ručení plně funkční a vy se s klidem můžete rozjet do nejbližší banky zaplatit sjednanou částku.

Pokračování článku  Ztratit pracovní místo nebo platit škodu? Kryjte se pojištěním!

Jak platit povinné ručení? Máte na výběr

Výše platební povinnosti je závislá podle vašich finančních možností, které je potřeba také uvést do žádosti. V praxi to znamená, že platit lze čtvrtletně, pololetně nebo uhradit celou sjednanou částku jednorázově, tudíž budete mít zaplacené povinné ručení na celý rok. Těm, kteří se rozhodli pro častější, ale nižší splátky, chodí v pravý čas domů složenky, tudíž se nemůže stát, že zapomenete termín placení.

Služby jsou to do nejmenších detailů vypilované a propracované, které jsou určeny vám, klientům. Nahlédněte na webové stránky a vyberte si takové, které vám bude po všech stránkách vyhovovat. Už jste si tedy vybrali to pravé pojištění pro vás?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *