Konsolidace půjček Air bank – jak vypadá a co nabídne?

Pokud je banka, která by se dala považovat za skutečného nováčka na našem trhu, je to zcela jistě Air bank. Právě ta, která je členem skupiny PPF, vstoupila na náš trh teprve před pár lety. To ale neznamená, že by neměla dostatek klientů, nebo také dostatek možností k tomu, jak ty nové získat. Ideálním příkladem může být konsolidace půjček Air bank, která je určena pro každého, kdo má jednu nebo několik půjček a chce si je samozřejmě zvýhodnit.

Proč konsolidovat?

Důvod jsme již lehce nastínili a je spojený právě se zvýhodněním. V tomto ohledu totiž konsolidace nabídne možnost takovou, kdy můžete převedením výrazně ušetřit na úrocích a tedy i na celkové částce, kterou dohromady vrátíte. To ale není ta jediná možnost úspory, jelikož existuje ještě druhá.

Ta uleví vašemu měsíčnímu rozpočtu, kdy bude možné splácet méně. Poslední výhoda se týká vašich starostí. Zapomenete na to, že musíte splácet několik splátek na několik účtů a budete platit pouze jednu jedinou na jeden zadaný účet. A to je hlavní důvod, proč konsolidovat.

Pokračování článku  Kdy nám mohou pomoci nejvýhodnější konsolidace půjček?

Jaké možnosti umožní konsolidace půjček Air bank spojit?

Důležité je samozřejmě vědět, jaké finanční produkty vlastně můžeme slučovat. Jenom málokdo totiž ví, jaké všechny úvěrové produkty existují. Prioritně to jsou samozřejmě půjčky, které dělíme jak na ty neúčelové, tak třeba i účelové, tedy spotřební. Dále to jsou ale i kontokorenty, tedy minusové zůstatky na vašem bankovním účtu. To třetí jsou kreditní karty a jejich dluhy, jelikož i ty jsou úvěrovými produkty, které musíte splácet.

Samozřejmě vše si před samotnou žádostí můžete nejprve snadno a jednoduše spočítat. K tomu slouží na webu dané banky online kalkulačka, která to umožní. V rámci ní banka uvádí toto: „I když je tohle jen výpočet na zkoušku, buďte prosím při vyplňování co nejpřesnější, abyste zjistili, kolik můžete převedením půjčky neboli refinancováním s námi ušetřit.

Jaké mohou být hodnoty převáděných půjček?Nejsou to jenom konkrétní typy půjček, ale s ohledem na správné sloučení je třeba dodržet i několik pravidel s ohledem třeba na částky, které konsolidace půjček Air bank umožní sloučit. V tomto ohledu pamatujte na to, že nejnižší hodnotou celkové dlužné částky může být 10 000 Kč, přičemž tou nejvyšší hodnotou suma 600 000 korun českých.

Stejně tak je samozřejmě dobré vědět i to, jaké mohou být termíny splácení, které souvisí s danými půjčkami. I ty musí mít určité rozmezí, a to konkrétně 6 měsíců až 120 měsíců.

Jak si požádat?

Samozřejmě nejlépe online, ale stejně tak i na pobočce. Pamatujte však na jednu důležitou věc, a to takovou, že je třeba zkompletovat vše, co s danými půjčkami aktuálně souvisí, nebo s nimi samozřejmě i souviselo. Především to jsou:

  • Sepsané smlouvy a dodatky
  • Informace o splátkách
  • Výpisy z vašeho účtu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *