Kouzelná půjčka nabídne řešení krátkodobých problémů

Ačkoliv název Kouzelná půjčka zní jakkoliv infantilně, jedná se o regulérní úvěrový produkt, který spadá do segmentu mikropůjček. Tomu odpovídá i jasně daný koncept, který nijak výrazně nevybočuje z normálu, který je v tomto segmentu už několik let zažitý.

Pokud bychom měli být konkrétní, potom si lze půjčit téměř libovolnou sumu v rozmezí 100 – 10 000 korun českých, a to na dobu od 2 do 30 kalendářních dní. To vše prostřednictvím internetu, tedy interaktivního formuláře, kdy také ihned zjistíte informace o konkrétním dni splatnosti, ale také o tom, kolik přesně budete muset vrátit.

Nejenom Kouzelná půjčka, ale i zaplacení výdajů

Přesto se ale Kouzelná půjčka od svých konkurentů v něčem liší, a to v zákaznickém přístupu. Ten totiž neumožní jenom to, že si jako klienti vezmete požadovanou půjčku, která vám přijde na účet.

Bonusem pro vás může být i možnost, že za vás společnost zaplatí vaše faktury či složenky. Stačí si jenom zažádat o peníze, zaslat naskenované podklady a k platbě a o nic více se již starat nemusíte – tedy kromě povinnosti danou částku vrátit úvěrovému poskytovateli.

Jistotou, kterou Kouzelná půjčka nabídne, je bleskové vyřízení

Kouzelná půjčka vyníká svoji rychlostí

OpenClips / Pixabay

Pokud zůstaneme u pozitiv, je určitě třeba říci, že jedním z nich je také rychlost. Ta souvisí nejenom s jednoduchou a rychlou žádostí, ale souvisí také s ním, že není třeba jakékoliv papírování. Jako žadatelé tak nevyplňujete ani smlouvy, ani rozhodčí doložky, nebo snad směnky.

To vše vede k tomu, že peníze vám mohou být odeslány již do 60 minut od žádosti. A to je rychlost, kterou vám klasická půjčka nikdy nenabídne. Ostatně to dokládá i jeden z mnoha klientů ve své citaci, která zní:

Službami Kouzelné půjčky jsem byl příjemně překvapen. Půjčka mi byla vyřízena rychle a nemusel jsem tak čekat do výplaty.

I to je důvod, že celý systém opravdu funguje.

Jaké jsou podmínky získání?

Samozřejmě stejně jako každá jiná půjčka na našem trhu, i tato má své jasně dané podmínky. Pokud bychom si je shrnuli, patří mezi ně:

  • Plnoletost
  • Tuzemské státní občanství a trvalý pobyt na území ČR
  • Příjem – ze zaměstnání nebo podnikatelské činnosti
  • Bezdlužnost
  • Vlastní mobilní telefon a emailová adresa

Co vyžadování není, to je například u jiných společností tolik potřebný bankovní účet. V tomto směru sice Kouzelná půjčka může zasílat peníze na něho, ale v případě potřeby je pošle také poštovní poukázkou přímo na adresu žadatele.

Pozor na ověření a RPSN

Ačkoliv vše zní jednoduše, je třeba podotknout, že jako žadatelé máte jednu důležitou podmínku, a to potvrdit svou žádost prostřednictvím SMS zprávy, a to do 360 minut od odeslání nabídky. Pokud k tomu nedojde, je žádost stornovaná.  [stextbox id=”alert” caption=”Pozor na RPSN”]Druhým negativem je také velmi vysoké RPSN, které v tomto případě může činit i několik tisíc procent.[/stextbox]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..