Máme pro vás tip na výhodné SMS půjčky

Každého z nás to určitě někdy potkalo. Potřebovali jsme peníze a tak jsme šli navštívit svůj oblíbený stroj na peníze. Známý také pod názvem bankomat. Podobně tak snad všichni známe ten pocit, když zjistíme, že nám mašina nechce vydat potřebný finanční obnos, který zrovna nutně potřebujeme.

Máme pro vás tip na tři nejlepší půjčky bez nahlížení do registru

Představte si třeba situaci, že jste na dovolené a někdo vám ukradne hotovost a vy nemáte jak si pořídit zpáteční jízdenku. Bankomat je pojistkou, která ale může zklamat. V tuto chvíli nastupují výhodné SMS půjčky, nebo také známé pod názvem finská půjčka či mikro půjčka.

Co je to SMS půjčka?

SMS půjčka, správně nazývána finská půjčka, je druh finanční výpomoci, kdy vám věřitel poskytne určitý finanční obnos. Jedná se zpravidla o půjčky v hodnotě od několika stovek korun až po pětitisícové částky. SMS půjčka, jak už sám název napovídá, jde často pořídit pouhým zasláním krátké textové zprávy z vašeho mobilního telefonu poskytovateli, kde uvedete výši potřebné půjčky a také účet, kam peníze poslat. SMS půjčky jsou velmi rychlé a tak dotazované peníze můžete mít velmi brzo na svém účtu.

O půjčku přes SMS si můžete zažádat u ověřeného poskytovatel půjček ViaSMS.

Výhody SMS půjčky

Pokračování článku  Rychlá SMS půjčka pomůže ve finanční nouzi

SMS půjčky mají několik zajímavých výhod, tak proč si o nich něco nepovědět, že.

  • Nespornou výhodou SMS půjčky je její rychlost. Pošlete SMS a za chvíli máte peníze.
  • Tyto půjčky nejsou nijak vysoké a tak si jí mohou dovolit mnozí.

Nevýhody SMS půjčky

Je samozřejmostí, že i SMS půjčky mají své jisté nevýhody a proto je dobré tyto nevýhody znát.

  • Princip, na kterém pracují SMS půjčky, je velmi netradiční. Věřitelé u těchto půjček nabízejí k půjčení finanční obnosy malých výšek, ale počítají s krátkou splatností.
  • Někdy je vyžadováno, aby splátky byli denní, nikoliv měsíční.
  • Jelikož se jedná o velmi malé částky, ze zákona se nemusí udávat RPSN.
  • SMS půjčky jsou pro věřitele výhodné díky tomu, že na ně navalují vysoké poplatky za samotné půjčení a RPSN se pohybuje v řádu desítek procent.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *