Máte dluhy? Půjčka na exekuci je může vyřešit

Exekucí je dnes stále více, což samozřejmě vede k tomu, že lidé přicházejí nejenom o svůj majetek, ale přicházejí také o své peníze, ale i nemovitosti. Pokud i vám zaklepe na dveře exekutor, je samozřejmě nutné jeho návštěvu řešit. Ideální je zaplatit mu dluh, nebo se domluvit na splátkách. Pokud ale trvá na co nejrychlejším splacení a vy nemáte z čeho brát, může vám být ku prospěchu půjčka na exekuci. Právě ta je variantou, jak řešit své problémy spojené s exekucí.

Dnes tuto půjčku nabízí pouze nebankovní sektor, jelikož ten je k dlužníkům mnohem benevolentnější, než banky. Pojďme se podívat, jaké jsou možnosti.

Klasická půjčka na exekuci

Tou první variantou je klasická půjčka, která je poskytována právě klientům, kteří exekuci mají. Pravou je, že není konkrétně zjišťováno, na co peníze použijí, ale dá se předpokládat, že to bude právě ve spojení s danými dluhy. Požádat si lze poměrně jednoduše prostřednictvím internetu a následně už dochází ke konkrétnímu jednání.

Pokračování článku  Hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Pokud se domluvíte, je podepsána smlouva a peníze vám mohou být poskytnuty. Samozřejmě v hotovosti, nebo na účet. Vaší povinností samozřejmě následně je splácet v domluvených termínech. Pokud se tak nestane, můžete riskovat to, že ačkoliv jedna exekuce skončila, druhá brzy přijde. Proto danou půjčku vybírejte i s ohledem na to, jak velká je splátka a zda skutečně v rámci vašeho rozpočtu dokážete danou sumu bez problémů ohradit. Pokud ano, máte vyhráno.

Vyplácení exekucí

Druhá možnost je skutečně přímo určená k tomu, aby mohlo dojít k tomu, že je exekuce přímo uhrazena. V takovém případě funguje proces na samotném počátku stejně. Vy si tedy požádáte o konkrétní obnos a následně počkáte na schválení. Pokud je vše v pořádku a peníze jsou vám přiklepnuty, nejsou zaslány vám, ale jsou zaslány přímo danému exekutorovi. Ten následně zruší všechny exekuční tituly. A vaší povinností nadále je to, že musíte danou půjčku pravidelně splácet a to až do úplného konce. Pokud si chcete přečíst praktické zkušenosti s vyplacení exekuce, pokračujte zde.

Pokračování článku  Jste bez práce? Půjčky bez potvrzení příjmu pomohou i vám

Nutnost nemovitosti a vysoké úroky

Daná půjčka sice může vyřešit problémy spojené s exekucí, ale na druhou stranu je třeba objektivně zhodnotit, že ne vždy je doporučována. Prvním negativem je to, že často vyžaduje ručení konkrétní nemovitostí. Je jedno, zda jde o dům, byt, nebo pozemek. Druhým negativem je poté vysoký úrok. Tím si poskytovatelé kompenzují případná rizika spojená s nesplácením.

Ne vždy ale musí být úrok skutečně velmi vysoký, jelikož jak dokazuje společnost Acema: „Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA vyhodnotilo společnost ACEMA Credit jako vítěze velkého testu nebankovních úvěrů“ I to je samozřejmě důvod k tomu, se nebankovních společností tolik nebát. A podle čeho vybírat tu pravou?

  • Konkrétní částka
  • Výše úroků
  • Stabilita společnosti
  • Délka splácení
  • Podmínky získání

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *