Women Walking Together Walk Pair  - icsilviu / Pixabay

Moderní městský mobiliář nejsou zdaleka jen lavičky

Vybavení měst a obcí dnes musí umět pro turisty, ale pro místní, nabídnout více než jen lavičky na veřejném prostranství, či koše na odpadky v parcích a na ulicích. Moderní ulice měst a obcí potřebují v rámci mobiliáře též solární multifunkční dobíjecí stanice.

Solární multifunkční dobíjecí stanice podporují turistický ruch

Obec, která chce k sobě přilákat turisty, musí pro to něco dělat. Pokud třeba vaší obcí vede cyklostezka, nebo se v ní konají pravidelné masovější akce, je ideálním vybavením pro obec právě městský mobiliář typu SPOT, jaký nabízí LEDEOS. Jde o solární multifunkční nabíjecí stanici s na elektrické energii nezávislým nabíjením, kde se energie získává pomocí solárního panelu a ukládá se do integrovaného akumulátoru.

Základní i rozšířené SPOTy

K základnímu vybavení těchto SPOTů patří zásuvka na 230 V, kompresor, stojany na kola, držák telefonu a tabletu a 12V autozásuvky. Jde o důležité vybavení pro každého turistu či cyklistu v obci, ale stanice výborně poslouží i místním třeba během výpadku dodávky elektrické energie na základní dobití mobilních telefonů.

Pokračování článku  Hledáte ideálního parťáka pro vaši stavbu? Víme, kde hledat

Místním, ale též turistům, jsou k užitku i další volitelné prvky, jakými jsou bezdrátový rozhlas, vstup pro radiostanici, textový panel, WiFi, informační audiopanel, meteostanice, kamera, pumpa i uzamykatelné boxy na dobíjení mobilních zařízení.

LEDEOS nabízí základní stanice i ty na míru

SPOT vyrábí LEDEOS ve dvou základních verzích. Cena boxu je 150 000 Kč. Jde o zcela nezávislé zařízení, které nepotřebuje připojení k žádnému zdroji energie, ani k jiným sítím. Investice se přitom městům a obcím vyplatí, protože jde o obecní či městský mobiliář, který zvyšuje turistický ruch, přiláká kolemjdoucí do místních zařízení, případně na místní atrakce, současně je skvělou jistotou a pomůckou i pro místní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *