Kids Fashion Style Portrait Boys  - Vic_B / Pixabay

Multifunkční šátek s potiskem sluší. Navíc dokáže upoutat pozornost

Ve světě podnikání panuje mezi jednotlivými firmami každodenní boj o každého zákazníka. To platí nejen pro velké korporace a středně velké firmy, ale dokonce i pro drobné živnostníky. Obvykle se samozřejmě nejedná o verbální ani fyzické útoky a souboje; na veřejnosti a často i v soukromí panují mezi drtivou podnikatelů neutrální, často dokonce i přátelské vztahy. Pomyslnými kolbišti, na kterém se odehrávají bitvy, jsou reklamní plochy, inzertní stránky novin i vymezený prostor v televizi a rádiu. Existují ale i zajímavější formy prezentace.

Reklamní předměty, které jsou zároveň praktické, budou vždycky v kurzu. Mezi takové patří i multifunkční šátky s vlastními potisky

Letáky i další formy reklamy dokáží do jisté míry plnit svou funkci, většina lidí, kteří s nimi přijdou do kontaktu, je ale dokáže úspěšně ignorovat. To samé platí i u dalších forem propagace. Firmy, které lákají k nákupu svých výrobků prostřednictvím akcí, při kterých rozdávají nejrůznější dárky s logem nebo potiskem, si tohoto faktu jsou dobře vědomy. Dokonce i mezi obchodními partnery se běžně předávají obdobné dárky od hrnečků a deštníků až po luxusní pera a vkusné doplňky. Velice oblíbené jsou i multifunkční šátky s vlastními potisky.

Pokračování článku  Vysokozdvižné vozíky pro zlepšení logistiky

Multifunkční šátky s vlastními potisky se hodí do města i do přírody

Multifunkční šátek s potiskem se bez obtíží vejde do kapsy nebo do kabelky, zároveň je ale užitečným pomocníkem v nejrůznějších situacích. Poslouží jako šála, čepice i jako provizorní rouška, dokáže ochránit hlavu před sluníčkem. Zkrotí neposlušné vlasy padající do čela při sportu i při práci. Použít ho lze i jako nátepník. Navíc může být originálním a neotřelým módním doplňkem. U Blue Arrow International si můžete nechat vytvořit multifunkční šátky s potiskem přesně podle vašich představ. Je jen na vás, zda zvolíte zajímavý vzor, obrázek, logo, značku nebo reklamní sdělení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *