Nebankovní hotovostní půjčky do domu – možnost, jak vyřídit půjčku i u vás doma

Na našem trhu je několik variant nebankovních půjček. Jsou to buď bezhotovostní mikropůjčky, půjčky ručené nemovitostí, klasické bezhotovostní nebankovní půjčky a potom také nebankovní hotovostní půjčky do domu. A právě ty jsou poměrně zajímavou možností v tom směru, jak můžeme získat peníze bez nutnosti toho kamkoliv chodit. A to z toho důvodu, že za námi přijde obchodní zástupce, který nám peníze přiveze. Tedy pokud budeme žádat u té správné společnosti.

Dnes na trhu existují tři hlavní možnosti, u kterých je to možné. Jsou to tito poskytovatelé:

  • Door financial
  • Smart půjčka
  • Provident

Jak probíhá žádost o nebankovní hotovostní půjčky do domu?

I když je samotná půjčka vyřízena u nás, samotnou žádost musíme podat prostřednictvím internetu, nebo telefonicky. Už v rámci žádosti sdělíme několik informací o sobě, které se následně stanou potřebným podkladem pro samotnou smlouvu. Jakmile je naše žádost přijata, je posouzena a předána obchodnímu zástupci. Ten nás následně kontaktuje a už si domluví všechny potřebné detaily, jako je termín schůzky u nás doma.

Často samozřejmě zmíní i to, jaké doklady bychom si měli připravit k tomu, aby byly nebankovní hotovostní půjčky do domu vyřízeny skutečně rychle a jednoduše.

Jak probíhá schůzka?

Jakmile obchodní zástupce přijde k nám domů, je třeba mu nejprve předat potřebné dokumenty. Jedná se hlavně o potvrzení o příjmu, které můžete suplovat třeba i výpisem z vašeho bankovního účtu. Jakmile je předáno, může dojít i k podpisu samotné smlouvy. Té se není třeba bát, jelikož většina společností ji má poměrně jednoduchou a jasně danou. Jakmile je smlouva podepsána, jsou vám na ruku předány požadované peníze. A jak s nimi naložíte, to už je jenom na vás samotných.

Hledáte půjčku v městě aut? Půjčka Mladá Boleslav vám nabízí v tomto směru široké možnosti.

Kolik peněz nebankovní hotovostní půjčky do domu nabídnou?

Logicky záleží na tom, na jakého poskytovatele se obrátíte. Běžnými částkami jsou však desetitisíce korun, a tak se nemusíte obávat toho, že by snadno daná půjčka nedokázala vyhovět vašim potřebám. Co ale musíme zmínit, to jsou splátky. Zatímco u běžných bezhotovostních půjček je hradíte na účet, zde je předáváte v hotovosti. A to právě vašemu obchodnímu zástupci, který k vám přijel poprvé. V pravidelných termínech totiž bude jezdit i pro vaše splátky. I tak můžete ušetřit starosti spojené se zadáváním příkazu v bance.

Pokračování článku  Jak získat peníze za pár minut? Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu jsou řešením
Jak je to s úroky?

Danou možnost rozhodně hodnotíme pozitivně, a to i s ohledem na úroky. A to proto, že nebankovní hotovostní půjčky do domu se nejvíce přibližují úvěrům bankovním. Jsou ale i další výhody, kdy může jít příkladem zmíněná Door půjčka, která uvádí toto: „Ještě během následujících 14 dnů můžete přehodnotit, zda půjčku opravdu potřebujete. V této lhůtě můžete půjčku zrušit, aniž byste musel platit jakékoli poplatky za zřízení či zrušení půjčky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.