wallet, coins, magnifying glass

Nebankovní půjčka je dostupnější pro širší škálu žadatelů. 5 parametrů, na které dát pozor při jejím výběru 

Finanční trh nabízí širokou škálu možností financování. Vedle tradičních bankovních úvěrů jsou stále populárnější nebankovní alternativy. Ty se vyznačují mnoha výhodami, včetně větší dostupnosti pro širokou škálu žadatelů či jednoduššími podmínkami splácení. Při výběru nebankovní půjčky je však důležité brát v úvahu několik klíčových parametrů, díky čemuž se vyhnete zbytečným problémům v budoucnu.

Úroková sazba

Jedním z nejdůležitějších parametrů je úroková sazba. Na úplném začátku porovnejte dostupné nabídky různých nebankovních společností a vyberte tu, jež vám poskytne nejen nejnižší úrokovou sazbu, ale i RPSN. Pozor si však dejte i na skryté poplatky, které dokážou úvěr pořádně prodražit.

Výše půjčky

Zajímejte se také o maximální výši půjčky, jenž se může pohybovat v řádu desítek, ale i stovek tisíc korun. Ujistěte se, že poskytnutá částka pokryje vaše finanční potřeby a zároveň ji budete schopni bez větších problémů splácet. Nejvyšší částky obvykle nabízí podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti, u nějž si mohou společnosti dovolit poskytovat i částky okolo několika milionů korun.

Pokračování článku  Provident překvapí nabídkou svých produktů

Doba splácení

Zvažte, jak dlouho budete schopni půjčku pravidelně splácet a zvolte dobu splácení, která vám nejlépe vyhovuje. U vyšších částek je lepší přistoupit na delší dobu splácení, čímž snížíte i výši měsíční splátky.

Podmínky schválení

Před podáním žádosti si ověřte podmínky schválení. Každá nebankovní společnost si stanovuje svá vlastní kritéria a požadavky, jež musí žadatel splnit. Obvykle jsou však méně striktní než u klasických bank, což vede k tomu, že si úvěr může sjednat téměř každý.

Důvěryhodnost poskytovatele

Při výběru nebankovní půjčky nezapomeňte prověřit důvěryhodnost a reputaci daného poskytovatele. Podívejte se na to, jak dlouho společnost působí na trhu a jaké jsou na ní ohlasy ze strany klientů. Důvěryhodný poskytovatel půjček by měl být v první řadě transparentní ohledně svých podmínek a ochotně odpovídat na všechny vaše dotazy.

Mezi důvěryhodné poskytovatele se řadí i společnost Nebankovní finance, která u nás působí přes 20 let. Ve své nabídce má širokou škálu finančních produktů, včetně podnikatelských úvěrů ve výši až 50 milionů Kč. Kromě toho vám dokáže nabídnout maximální transparentnost, srozumitelnou úvěrovou smlouvu a férové jednání.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *