Nebankovní půjčka pro problémové klienty – existuje?

Dostali jste se do nepříznivé finanční situace a jediné řešení, jak se z ní dostat, vidíte v poskytnuté finanční injekci? Máte ovšem záznam v registru dlužníků a víte, že v bance vám půjčku stoprocentně nevyřídí? Pak vám nezbývá nic jiného, než zamířit k některé z nebankovních společností, jež půjčují finanční prostředky i problémovým klientům. Jak vybrat tu správnou a nešlápnout při jejím výběru vedle? To vám prozradíme na následujících řádcích.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty pouze u ověřené společnosti

Základem úspěchu je výběr vhodné nebankovní společnosti. Nenechte se nalákat na nápadně nízké úroky nebo vychytanou reklamní kampaň. Vsaďte na svůj vlastní úsudek a dobře počítejte. K výpočtu finální ceny půjčky vám nepostačí spočítat si pouze její úrok. Do celkové ceny musíte zahrnout i poplatky, jež jsou spojeny s poskytnutím, vyřízením nebo vedením půjčky, případně sankce za nedodržení termínů splatnosti.

Ještě před tím, než konkrétní společnost oslovíte, vyhledejte si o ní maximum všech dostupných informací. Zapátrejte na internetu, pročtěte zdejší diskuze nebo se poptejte svých známých a přátel na sociálních sítích.

Pokračování článku  Bezúčelové půjčky - co jsou a jak je získat

Drahá a riziková – taková je nebankovní půjčka pro problémové klienty

Jelikož pro společnost představujete značné riziko, smiřte se s tím, že půjčka nebude nijak levná. Ba právě naopak. Úroky budou poměrně vysoké a výsledná cena půjčky se může mnohdy vyšplhat k závratným číslům. Pokud budete mít problém s navrácením vypůjčených prostředků, nestrkejte hlavu do písku a začněte svou situaci řešit co nejdříve. Zkontaktujte poskytovatele půjčky a požádejte si o odložení termínu splatnosti nebo splátkový kalendář. Spoléhat na to, že na vás věřitel „zapomene“, je krajně zbabělé a značně rizikové. Tato cesta povede pouze k dalším komplikacím, jež mohou skončit exekucí vašeho majetku nebo ztrátou střechy nad hlavou.

2 comments

  1. Dobrý den, potřeboval bych půjčit peníze, jen nevím o kolik by se mohlo žádat tel. 722512395.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *