Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí – 3 tipy pro vás

Potřebujete půjčit menší či větší obnos finančních prostředků a u banky máte „zavřená vrátka“? Nezoufejte! I vaše situace má několik možností řešení. Těmi mohou být nebankovní půjčky a společnosti, kde vám opravdu půjčí. Součástí tohoto článku jsou 3 tipy na nebankovní společnosti, u kterých můžete s menší či větší finanční pomocí počítat za jakékoli situace, nebankovní půjčky kde opravdu půjčí.

PujckaPlus.cz – nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Pokud jste nevyšli s výplatou, pak právě vám je určena mikro PůjčkaPlus do 4500 Kč. Potřebujete-li vyšší finanční obnos, pak si zažádejte o klasickou PůjčkuPlus nad 4500 Kč. Sjednání obou variant je velmi jednoduché a postačí vám k němu pouze několik málo kliknutí. Prostřednictvím online formuláře si navolíte částku, ale i termín splatnosti. Následuje vyplnění osobních údajů a pak vám již nic nebrání v tom, aby vám byla finanční injekce připsána na účet.

Pokračování článku  Hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

EverydayPlus – univerzální půjčka již od 700 Kč

Spotřebitelský úvěr 700 Kč? Tak to tu snad ještě nebylo! Tuto mikro půjčku v rozmezí od 700 do 12 000 Kč nabízí nebankovní společnost EverydayPlus. Jakmile si prostřednictvím online formuláře navolíte požadovanou částku k vypůjčení i termín splatnosti, obratem uvidíte přesnou hodnotu RPSN, ale i finální částku, kterou za půjčku zaplatíte a termín, do kdy musíte vypůjčené finance vrátit.

Víte, že … sjednání této online půjčky je opět velmi snadné a rychlé.

AasaCzech – moderní společnost pro neméně moderní klienty

Také u nebankovní společnosti AasaCzech si můžete pěkně z pohodlí domova vyřídit půjčku v hodnotě od 10 do 50 000 Kč. Doba splatnosti se u této společnosti pohybuje v rozmezí 6 až 24 měsíců. Ačkoli je formulář pro vyřízení půjčky trošku obsáhlejší, než výše uvedené, i tak nemusíte pro připsání peněz na účet opustit pohodlí svého domova.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *