Nebankovní půjčky Topfinanc

Řešení při nečekaných výdajů Vám pomohu pomoci nebankovní půjčky. Nebankovních půjček často využívají lidé, kteří nemohou žádat o úvěr v bance nebo pro které je jednodušší a rychlejší zažádat si o nebankovní půjčku. Důvodu zamítnutí úvěru v bance může být několik, nejčastěji tomu ale bývá z důvodu negativního záznamu v registrech dlužníků či jinak snížené bonity klienta. Nebankovní půjčky pak dělíme na několik typů a vyznat se v nich nebývá vždy jednoduché, neboť se zde mohou výrazně lišit podmínky a úrokové sazby. Specialisté na nebankovní půjčky a hypotéky na Topfinanc.cz Vám pomohou získat nejvýhodnější půjčku na trhu podle Vašich možností.

Nebankovní půjčkou můžete zaplatit například opravu auta nebo domácího spotřebiče, můžete ji použít na nákup vybavení do domácnosti nebo jiný účel. Nebankovní půjčky jsou neúčelové a je jen na Vás na co peníze použijete.  Oproti bankovním produktům jsou značně shovívavé k registrům dlužníků nebo tyto registry vůbec neprověřují. Získat tak nebankovní půjčku mohou především zaměstnanci nebo podnikatelé, kteří mohou doložit příjem, ale pro které jsou bankovní úvěry nedostupné. Nebankovní půjčky na Topfinanc.cz Vám umožňují předčasné splacení nebo nastavení doby splácení až na 48 měsíců. Malé půjčky zde můžete vyřídit během pár minut bez obvyklého papírování snadno a rychle online.

Pokračování článku  Jak může vypadat férová půjčka bez registru?

Dalším typem nebankovních půjček jsou půjčky jištěné nemovitostí (nebankovní hypotéky, příp. nebankovní americké hypotéky). Nebankovní hypotékou můžete financovat například rekonstrukci bytu, dostavbu domu, ale můžete ji použít na cokoliv jiného. Neúčelové nebankovní hypotéky nabízí pomoc i pro ty žadatele, kteří nemohou nebo nechtějí dokládat příjem, nebo které je bankovní produkt jinak nedostupný. Nebankovní hypotékou ale můžete také konsolidovat stávající nevýhodné půjčky a úvěry nebo pomocí hypotéky můžete vyplatit exekuci.

One comment

  1. Hledám krátkodobou půjčku 3000 Kč, ale nemohu půjčku najít. Můžete mě pomoct ? Děkuji, zdraví Irena krištofová.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *