Nebankovní půjčky – víte, o jaké vlastně můžete žádat?

Dostat se do tíživé finanční situace může kdokoli z nás prakticky ze dne na den. V takovém případě můžeme sáhnout po rezervách z dřívějších dob (pokud samozřejmě nějaké takové máme), nebo můžeme požádat o finanční výpomoc své okolí, banku či nebankovní instituci. Jestliže nezbývá nic jiného, než nebankovní půjčka, je dobré vědět, jaké produkty jsou v současné době k mání. Pojďme tedy nyní na menší půjčkový přehled.

Nebankovní půjčky bez registru

Ty patří v současné době mezi ty vůbec nejoblíbenější. Jak již jejich název napovídá, jedná o půjčky, o které může žádat i klient, jež má záznam v registru dlužníků. Společnosti, které nebankovní půjčky bez registru poskytují, ovšem podstupují také jisté riziko, jež kompenzují výší úroků.

Nebankovní půjčky ihned na účet

Pokud vás zaujaly nebankovní půjčky ihned na účet, dávejte si velký pozor na to, u koho takovou půjčku sjednáváte. Ne každá firma, která bleskové půjčky slibuje, je také v bleskovém čase poskytuje. Vždy je důležité zjistit si, kdy společnost peníze posílá, zda potřebuje zaslat ověřovací poplatek a jaký je nejzazší termín, během něhož máte jistotu, že vám peníze na účet dorazí. Taková rychlá půjčka od 5000 do 15000 Kč může zajímavě vylepšit váš rodinný rozpočet, záleží jen na tom, za jak dlouho peníze získáte.

Pokračování článku  Rychlá půjčka Kredito24 do 5 000 Kč pro nové klienty

Nebankovní půjčky bez dokazování příjmu

Také tento typ půjček patří mezi oblíbené nebankovní produkty tuzemských klientů. Jak již samotný název napovídá, jde o půjčky, u nichž nemusíte dokládat výši svých příjmů. I zde je ovšem potřeba počítat s vyššími úroky.

Půjčky bez ručitele a zástavy

Tyto půjčky získáte, aniž byste o ně museli žádat společně se spolužadatelem nebo poskytovat zástavu ve formě nemovitosti, pozemku či komerčního prostoru. Obvyklým kritériem je ovšem v tomto případě dostatečný a prokazatelný příjem a překážkou obvykle bývá záznam v registru dlužníků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *