Smartphone Dollar Money Finance  - geralt / Pixabay

Nechce vám banka půjčit na podnikání? Můžete vsadit na soukromého investora

Dost možná to také znáte. Máte podrobné představy o svých plánech, sestavený skvělý business plán i zázemí a to jediné, co vám chybí, jsou potřebné finance. A nezáleží na tom, jestli se snažíte svoje podnikání nastartovat nebo ho rozšiřujete. V obou případech vám může pomoci soukromý investor se stejnou vizí, jako máte vy.

Máte živnostenský list, ale nedaří se vám u bankovních ani nebankovních institucí dosáhnout na okamžitou finanční injekci? Bohužel snad žádná podnikatelská půjčka na našem trhu není tak flexibilní, jak by si dynamika podnikání mnohdy zasluhovala. A co s tím tedy dělat?

Soukromí investoři dokážou pomoci

Dost možná to nevíte, ale na Fin-půjčka.cz najdete rozsáhlou síť soukromých osob, která je připravena vám poskytnout všechny potřebné finance. Je to rychlá a praktická půjčka na IČO bez zbytečného papírování a dalších nepříjemností.

Jaké podmínky je třeba splnit

Je všeobecně známo, že půjčka na podnikání nemá nastavena tak tvrdá pravidla, jako jiné podobné produkty. Pokud potřebujete půjčit 200.000,-Kč bez zajištění a účelu, stačí vám u Fin-půjčka.cz  splnit jen tyto podmínky.

  • Bydlení ve vlastním,
  • bydlení ve vlastním s hypotékou banky,
  • doložení živnostenského listu
  • a občanství ČR (cizincům není možné půjčky poskytovat).
Pokračování článku  Povinné ručení stále zdražuje, jeho cenu však můžete částečně ovlivnit

Komu nelze půjčku poskytnout

Bohužel není možné této možnosti financování využít ani v případě, že máte zástavu nebankovních společností na vašem domě či bytě ( u půjček s částkou nad 200.000 Kč si investoři vyhrazují právo zástavy). Žádost nelze podat ani ve chvíli, kdy jste exekuci a / ani po / inslovenci.

Délku úvěru si můžete zvolit podle svých potřeb, a to až na dobu 5 let. Vše si tedy opravdu jednoduše přizpůsobíte svým potřebám. Půjčíte si jen tolik, kolik potřebujete a to na dobu, která vám vyhovuje. Více zjistíte na stránkách Fin-pujcka.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.