Smartphone Dollar Money Finance  - geralt / Pixabay

Nechce vám banka půjčit na podnikání? Můžete vsadit na soukromého investora

Dost možná to také znáte. Máte podrobné představy o svých plánech, sestavený skvělý business plán i zázemí a to jediné, co vám chybí, jsou potřebné finance. A nezáleží na tom, jestli se snažíte svoje podnikání nastartovat nebo ho rozšiřujete. V obou případech vám může pomoci soukromý investor se stejnou vizí, jako máte vy.

Máte živnostenský list, ale nedaří se vám u bankovních ani nebankovních institucí dosáhnout na okamžitou finanční injekci? Bohužel snad žádná podnikatelská půjčka na našem trhu není tak flexibilní, jak by si dynamika podnikání mnohdy zasluhovala. A co s tím tedy dělat?

Soukromí investoři dokážou pomoci

Dost možná to nevíte, ale na Fin-půjčka.cz najdete rozsáhlou síť soukromých osob, která je připravena vám poskytnout všechny potřebné finance. Je to rychlá a praktická půjčka na IČO bez zbytečného papírování a dalších nepříjemností.

Jaké podmínky je třeba splnit

Je všeobecně známo, že půjčka na podnikání nemá nastavena tak tvrdá pravidla, jako jiné podobné produkty. Pokud potřebujete půjčit 200.000,-Kč bez zajištění a účelu, stačí vám u Fin-půjčka.cz  splnit jen tyto podmínky.

  • Bydlení ve vlastním,
  • bydlení ve vlastním s hypotékou banky,
  • doložení živnostenského listu
  • a občanství ČR (cizincům není možné půjčky poskytovat).
Pokračování článku  Proč je mzdová kalkulačka čistá mzda důležitá?

Komu nelze půjčku poskytnout

Bohužel není možné této možnosti financování využít ani v případě, že máte zástavu nebankovních společností na vašem domě či bytě ( u půjček s částkou nad 200.000 Kč si investoři vyhrazují právo zástavy). Žádost nelze podat ani ve chvíli, kdy jste exekuci a / ani po / inslovenci.

Délku úvěru si můžete zvolit podle svých potřeb, a to až na dobu 5 let. Vše si tedy opravdu jednoduše přizpůsobíte svým potřebám. Půjčíte si jen tolik, kolik potřebujete a to na dobu, která vám vyhovuje. Více zjistíte na stránkách Fin-pujcka.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *