Nejvýhodnější nebankovní půjčky v Česku

Vyznat se v nebankovních půjčkách je pro laika docela obtížný úkol – poskytovatelů jsou stovky a samozřejmě každý z nich prezentuje svoji půjčku jako tu nejlepší na trhu. Některé jsou opravdu výhodné a v určitých případech se vyplatí i více než úvěr od banky, jiné jsou naopak extrémně předražené s velmi vysokými úrokovými sazbami. Největším problémem jsou ale podvodné půjčky, kterých bohužel nijak neubývá a je třeba si na ně dávat pozor a vybírat pouze z ověřených společností. V tomto článku jsme pro vás vybrali pět naprosto spolehlivých a prověřených půjček, které patří v současné době k těm nejvýhodnějším.

Zaplo půjčku si můžete vyzvednout i v hotovosti

Jako první jsme do našeho výběru zvolili rychlý úvěr od společnosti Zaplo Finance s.r.o. Zaplo půjčka je typickým zástupcem rychlých SMS půjček – dá se velmi snadno sjednat online, nemusíte k ní dokládat příjmy a nepotřebujete žádného ručitele ani zástavu. Půjčit si napoprvé lze až 8 000 Kč a to úplně zdarma! Peníze musíte vrátit nejpozději do 30 dní a nebudete platit žádné úroky ani poplatky. Peníze si navíc nemusíte nechávat poslat na účet, půjčku si lze vybrat i na pobočkách sítě novinových stánků Geco (úvěr je tak dostupný i během víkendů nebo svátků).

Pokračování článku  Co nám může v dnešní době nabídnout Zaplo půjčka?

Japonská půjčka má nejnižší poplatky

Pokud bychom nebankovní půjčky posuzovali čistě podle výše úroků a poplatků, jasným vítězem by byla Japonská půjčka, kterou provozuje společnost Home Credit. Japonská půjčka má nejnižší poplatky, které dělají pouhých 33 Kč na každých půjčených 1000 Kč. Noví klienti si mohou půjčit maximálně 10 000 Kč, ti stálí až 15 000 Kč. V minulosti se tento úvěr poskytoval pod názvem Click Credit, po přejmenování na Japonskou půjčku je ale ještě výhodnější a lepší.

CreditAir má z krátkodobých půjček nejdelší dobu splatnosti

Další zajímavou nabídku přinesla na český trh společnost Creamfinance Czech, jež provozuje půjčku CreditAir. I přesto, že se jedná pouze o krátkodobý úvěr, od ostatních se dost podstatně odlišuje. Doba splatnosti zde totiž není obvyklých 30 dní, ale 75 dní. Navíc dlužnou částku nesplácíte najednou, ale je rozložená do dvou samostatných splátek. Velkou výhodou půjčky CreditAir je možnost získat první půjčku zdarma až do výše 6 000 Kč, stálí klienti už sice poplatek uhradit musejí, zato si mohou půjčit až 10 000 Kč.

Via SMS je napoprvé zcela zdarma

Pokračování článku  Hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Také Via SMS je pro nové klienty poskytována zcela zdarma. Patří mezi půjčky bez doložení příjmu a noví klienti mohou získat bezplatný úvěr až 6 000 Kč maximálně na 30 dní. Stálým zákazníkům už se otevírají i vyšší částky a to až do výše 20 000 Kč – tam už se ale poplatky pochopitelně účtují. Samozřejmostí je pohodlné sjednání online a rychlá výplata peněz na váš bankovní účet.

Home Credit půjčuje i vyšší částky bez doložení příjmů

Na závěr máme tip pro ty, kterým menší částky nestačí a potřebují trochu vyšší úvěr. Doporučit můžeme půjčky od společnosti Home Credit, která patří v nebankovním sektoru k těm nejlevnějším a můžete se na ni spolehnout. Např. taková půjčka bez doložení příjmu na 30 000 Kč při době splácení 72 měsíc vás vyjde jen na 666 Kč měsíčně – a to vám ještě při včasném splácení vrátí dalších 4488 Kč. O úvěr si můžete zažádat přes internet i po telefonu (na bezplatné lince), kromě běžného úvěru navíc Home Credit poskytuje i výhodné konsolidace (sloučení půjček), kreditní karty pro pohodlné placení v obchodech a na internetu nebo nákupy zboží či auta na splátky.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *