Nutně potřebuji půjčit peníze na rekonstrukci – kde žádat o pomoc?

Rekonstruujete byt nebo stavíte dům a vaše bankovní konto zeje po stávajících úpravách a investicích prázdnotou? Pokud nechcete bydlet v „holobytu“ a nemáte žádné finanční rezervy z dřívějška, jediná možnost řešení této situace spočívá v půjčce. Pokud z nějakého důvodu nemůžete žádat o pomoc bankovní instituci, máme pro vás tip, který se zaručeně setká s kladnou odezvou.

Tímto tipem je nebankovní společnost ACEMA Credit, jež poskytuje spotřebitelské půjčky a úvěry takřka na cokoli.

Nutně potřebuji půjčit peníze a ACEMA Credit mi pomůže

Jelikož jedním z produktů této nebankovní společností je právě půjčka na rekonstrukci, můžete vesele stavět, vybavovat nebo vylepšovat i v případě, že jste stávající rozpočet o dost překročili. Důvody, proč si vzít půjčku na rekonstrukci právě od této společnosti jsou více, než zajímavé. Půjčit si můžete jakoukoli částku v rozmezí 100 000 až 5 000 000 Kč a navíc ještě získáte výhodnější úroky než v bance. Půjčku navíc můžete splácet třeba i dvacet let a první finanční zálohu v hotovosti získáte ihned při podpisu smlouvy. Samozřejmostí je rychlé a férové jednání i profesionální pro-klientský přístup. A to jsou přeci důvody, proč o této finanční injekci vážně uvažovat.

Potřebuji ručitele nebo zástavu ve formě nemovitosti?

Nutně potřebuji půjčit peníze na rekonstrukci – kde žádat o pomoc?

Nutně potřebuji půjčit peníze

Ne, u společnosti ACEMA Credit nepotřebujete nikoho, kdo by se za vaše závazky zaručil. Navíc pro vás není překážkou ani záznam v registru dlužníků. Společnost jej totiž neprohlíží. Jedinou podmínkou je pravidelný příjem a ručení v podobě nemovitosti (byt, rodinný dům, chata nebo jiný rekreační objekt, obchodní prostor, kancelář, pozemek).

O půjčku na rekonstrukci mohou žádat jak důchodci, tak maminky na mateřské dovolené. Pokud byste se dostali do finančních potíží a půjčku nemohli splácet, je možno domluvit se na odkladu splátky nebo novém splátkovém kalendáři.

  1 Komentář

  1. anita jones   •  

    Ahoj,
    To je informovat širokou veřejnost, že paní Anita Jones, soukromá půjčka věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou jednotlivcům, firmám a společnostem pod jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (anitajones154@gmail.com)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..