Nutně potřebuji půjčit peníze na rekonstrukci – kde žádat o pomoc?

Rekonstruujete byt nebo stavíte dům a vaše bankovní konto zeje po stávajících úpravách a investicích prázdnotou? Pokud nechcete bydlet v „holobytu“ a nemáte žádné finanční rezervy z dřívějška, jediná možnost řešení této situace spočívá v půjčce. Pokud z nějakého důvodu nemůžete žádat o pomoc bankovní instituci, máme pro vás tip, který se zaručeně setká s kladnou odezvou.

Tímto tipem je nebankovní společnost ACEMA Credit, jež poskytuje spotřebitelské půjčky a úvěry takřka na cokoli.

Nutně potřebuji půjčit peníze a ACEMA Credit mi pomůže

Jelikož jedním z produktů této nebankovní společností je právě půjčka na rekonstrukci, můžete vesele stavět, vybavovat nebo vylepšovat i v případě, že jste stávající rozpočet o dost překročili. Důvody, proč si vzít půjčku na rekonstrukci právě od této společnosti jsou více, než zajímavé. Půjčit si můžete jakoukoli částku v rozmezí 100 000 až 5 000 000 Kč a navíc ještě získáte výhodnější úroky než v bance. Půjčku navíc můžete splácet třeba i dvacet let a první finanční zálohu v hotovosti získáte ihned při podpisu smlouvy. Samozřejmostí je rychlé a férové jednání i profesionální pro-klientský přístup. A to jsou přeci důvody, proč o této finanční injekci vážně uvažovat.

Pokračování článku  Jaké rozdíly přinášejí úvěry a půjčky?

Potřebuji ručitele nebo zástavu ve formě nemovitosti?

Ne, u společnosti ACEMA Credit nepotřebujete nikoho, kdo by se za vaše závazky zaručil. Navíc pro vás není překážkou ani záznam v registru dlužníků. Společnost jej totiž neprohlíží. Jedinou podmínkou je pravidelný příjem a ručení v podobě nemovitosti (byt, rodinný dům, chata nebo jiný rekreační objekt, obchodní prostor, kancelář, pozemek).

O půjčku na rekonstrukci mohou žádat jak důchodci, tak maminky na mateřské dovolené. Pokud byste se dostali do finančních potíží a půjčku nemohli splácet, je možno domluvit se na odkladu splátky nebo novém splátkovém kalendáři.

One comment

  1. Ahoj,
    To je informovat širokou veřejnost, že paní Anita Jones, soukromá půjčka věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou jednotlivcům, firmám a společnostem pod jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (anitajones154@gmail.com)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *