Peníze ihned – to je MoneyNow

Nemáte z čeho zaplatit nájem nebo fakturu od telefonního operátora? Nezbývá vám na zaplacení školních obědů svého dítka nebo vás jednoduše nepříjemně překvapila cena lyžařského kurzu, na který je vaše ratolest přihlášená? Nezoufejte – s penězi do výplaty poskytnutými ihned vám může pomoci jedna známá nebankovní společnost MoneyNow.

Pojďme se společně podívat, jaké podmínky musíte splňovat pro kladné vyřízení žádosti a kolik si můžete u této společnosti vlastně půjčit.

Peníze ihned mají název MoneyNow

Jak již z názvu této nebankovní společnosti vyplývá, jedná se o půjčku, díky které můžete finanční injekci obdržet takřka okamžitě. Společnost slibuje poskytnutí finančních prostředků do jedné hodiny od schválení žádosti. Odeslané žádosti pak schvaluje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V žádném případě tedy nehrozí, že byste na své peníze čekali déle, než je zdrávo. Ze začátku si můžete půjčit menší částky, které je ovšem možno postupně navyšovat. Pro kladné vyřízení půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmech ani žádnou zástavu ve formě majetku. Nejnižší částka k vypůjčení činí 500 Kč a to na dobu 15 nebo 30 dnů. Patříte-li mezi známé klienty, pak můžete požadovat finanční injekci třeba v hodnotě 10 000 Kč.

Po zaplacení 1 Kč ověřovacího poplatku a jeho připsání na účet společnosti jsem obdržela 5 000 Kč během několika mála minut. Za sebe tedy mohu MoneyNow vřele doporučit! Monika M., Trutnov

Komu je půjčka společnosti MoneyNow určena?

Peníze ihned vám nabízí MoneyNow

Takřka všem bez rozdílu. O peníze ihned mohou zažádat studenti, důchodci, ale třeba i maminky na mateřské dovolené – zkrátka všichni, kdo razí zásady zodpovědného půjčování a mají nějaký stálý příjem.

Pokud nevíte, co všechno zásady zodpovědného půjčování zahrnují, můžete se to dočíst na oficiálních stránkách společnosti MoneyNow.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..