Gold Is Money Gold Bars Gold Golden  - hamiltonleen / Pixabay

Pojistěte se před inflací díky sázce na drahé kovy

Jde o proces, se kterým zdánlivě nemůžeme nic dělat. I když víme, že inflace odkrojí každý rok z našich peněz těžce vydělaných peněz opravdu značnou část, tak nějak jsme se s tím smířili. A přitom stačí nespoléhat na účty v bankách (s minimálními nebo dokonce žádnými úroky) a vsadit na investiční zlato.

A proč právě tento drahý kov? Chlubí se totiž maximální stabilitou a to bez ohledu na to, jak divoce se mění podmínky změny ve světě okolo. Investiční zlato má pak pro vás výhody v podobě garance nákupu apod.

Ze zlata nikdy neplatíte DPH

Většinou dnes dáváme přednost investicím do nemovitostí. Ty se však pohybují v řádu mnoha milionů a jen málokdo z nás si něco podobného může dovolit. Ovšem statisícové investice vám mohou přinést zhodnocení velmi slušné, a to právě ve formě investičních slitků a zlatých mincí.

Od jiných drahých kovů (například platiny a stříbra) se pak zlato liší  v tom, že  nemusíte z jeho nákupu odvádět českému státu žádné DPH. Pořizujete tak opravdu  hodnotu čistého kovu a neplatíte vůbec nic navíc.

Pokračování článku  Chcete začít s investováním? Vyzkoušejte investici do P2B půjček

Nenechte se odradit tím, že české zlato na trhu nenajdete

Zlato je zkrátka zlato, a i když je na našem trhu k dostání převážně to švýcarské nebo německé, nenechte se odradit. Českou mincovnu sice nemáme, zato se však pyšníme skutečnými specialisty.

Najít je můžete třeba  v Obecním domě (Praha). Věřte nebo ne, ale na náš trh dodávají zlato a vše okolo něj již přes 17 let. Jde tedy o zkušené a zavedené odborníky, jež vám s vaší investicí ochotně pomohou. Seženete tu třeba zlato od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. A vůbec sem nemusíte osobně.

Vše potřebné snadno zařídíte i on-line přes stránky zlate-mince.cz. Porovnejte si nabídky jiných společností na našem trhu, využijte neustále aktualizovaných kurzů a dopřejte si perfektní investiční příležitosti bez rizika. Stejně jako více než 60 000 spokojených zákazníků před vámi.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *