Poradíme vám, jak zabalit peníze!

Plánujete někoho obdarovat, ale zároveň jste přesvědčeni o tom, že nejlepší cestou jsou peníze? Potom můžete zapomenout na klasické možnosti, jako je obálka a v ní peníze. Mnohem lepší cestou je být originální a vymyslet něco skutečně zajímavého a neotřelého. V tomto směru vám poradíme, jak zabalit peníze, aby celý dárek vypadal skutečně originálně, vkusně a také vtipně.

Začneme u nejjednodušších možností, jak zabalit peníze

Jsou samozřejmě možnosti velmi jednoduché, které vám nedají zase až tolik práce. Můžete například nakoupit sadu zajímavých skleniček a následně peníze do těchto vložit. Na první pohled vůbec nemusí být vidět, že je váš dar finanční. Teprve poté, co ho obdarovaný otevře, bude výrazně překvapen z toho, co vše mu vlastně dáváte.

Nezklame ale ani druhá oblíbená možnost, a to jsou různé rámečky. Jednoduše tak můžete peníze zarámovat a vytvořit z nich třeba zajímavý obraz, který také nezklame nikoho. A je už na každém, zda si ho pověsí na zeď, nebo ne.

Mnohdy má tento dárek i dva účely, jelikož obdarovaný získá peníze, a zároveň mu zůstává také rámeček, který je vhodné použít třeba i na rodinné fotografie.

Zaměřte se na zájmy obdarovaného

Dobré je ale vědět i to, jaké má obdarovaný zájmy, koníčky, nebo třeba zaměstnání. A kam směřujeme? Zajímavou volbou pro rybáře může být třeba sada dětských prutů, kde na háčcích budou pověšeny právě menší bankovky. Pracuje-li daný člověk na stavbě, je podobě zajímavou možností třeba i cihla. Tedy taková, do které jednotlivé bankovky snadno nastrkáte. Opět se jedná o dárek, u kterého na první pohled není jasné, co vše se vlastně skrývá uvnitř.

Pokračování článku  Jaká negativa mají půjčky na směnku od lichvářů

Pro lékaře, nebo zdravotní sestru mohou být ale dobrou volbou i injekční stříkačky. I ty dnes umožní to nejdůležitější, a to vytvořit takzvanou finanční injekci. Jedná se o vtipnou možnost, jak zabalit peníze a tak samozřejmě výrazně potěšit toho, komu peníze dáváte.

Nebojte se složitějších postupů

Pokud si myslíte, že jste manuálně zruční, můžete se pustit i do složitějších postupů, jak zabalit peníze. Mezi ty může patřit třeba ten, kdy z daných bankovek a špejle jednoduše složíte zajímavého motýlka. Ten skutečně vypadá jako velmi povedená dekorace, ale přitom se jedná o dárek velmi vysoké hodnoty. Třeba i v řádech tisíců, a to s ohledem na množství a velikosti použitých bankovek.

Další zajímavou skládačkou ale může být dárek, který vyrobíte pomocí bankovek, špejlí, lepidla a také koktejlového paraplíčka. Jak už mnozí tušíte, můžete vyrábět stylová zahradní lehátka, která také budou vypadat jako dekorace, ale zcela unikátní. Tento typ dárku se hodí třeba ve chvíli, kdy chcete někomu tímto způsobem přispět na vybavení zahrady, ale stejně tak se tato možnost hodí ve chvíli, kdy ho chcete pozvat na dovolenou. A jaké jsou další známé možnosti? Třeba:

  • Bonboniéra
  • Vánoční stromeček
  • Peníze v lahvi s alkoholem
  • Květina z peněz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *