Laptop Technology Online Connection  - k-e-k-u-l-é / Pixabay

Pořiďte softwarové licence pro firmy i domácnosti za nejlepší ceny

Softwarové vybavení počítače také něco stojí. Spousta domácností se tuto investici snaží nejrůznějšími cestami obcházet, avšak tyto cesty jsou nelegální a hrozí za ně pokuta až do výše 150 000 korun. Když víte, kde software pořídit, utracená částka nemusí být tak vysoká, aby se vám vyplatilo riskovat pokutu.

Některé programy lze získat i zdarma, avšak za tu základní softwarovou výbavu zpravidla musíme platit. Bez operačního systému, balíčku Office nebo antiviru se prostě neobejdeme. A právě tyto položky jsou placené.

Pořiďte si základní výbavu levněji

Můžete je ovšem sehnat levněji, než očekáváte. E-shop ProLicence se snaží Čechy naučit kupovat software. Ukazuje jim totiž, že ho lze zakoupit i za příjemné ceny. Ve své nabídce má základní softwarovou výbavu pro PC, a to s úsporou až 85 %! Jak je to možné? Software nakupuje od partnerů Microsoftu ve velkém, a proto dosáhne na lepší cenové nabídky.

E-shop prodává operační systémy jako Microsoft Windows 10 Home či Windows 10 PRO. Velký zájem je v e-shopu taktéž o Office pro studenty a domácnosti. Jde o moderní verzi 2019, pořídíte ji za 750 Kč a jedná se o trvalou přenosnou licenci v češtině.

Pokračování článku  Nebankovní půjčky – víte, o jaké vlastně můžete žádat?

Stejně tak je v nabídce bohatý výběr antivirových programů. Kupte si Kaspersky anti virus pro domácnosti, Avast, AVG, Norton Security či třeba McAfee. Všechny za velmi zajímavé ceny.

Online nákup je doopravdy jednoduchý

Všechen nabízený software si koupíte pohodlně online. To znamená, že ho zakoupíte standardně jako při nákupu v jakémkoliv jiném e-shopu, avšak přijde vám e-mailem, nikoliv fyzicky. E-mailem obdržíte aktivační kód, software si sami stáhnete a aktivujete. Všechno tohle je velmi rychlé, tudíž ho můžete začít používat ještě dnes. Žádné zdlouhavé čekání, než vám zboží dorazí poštou nebo přepravní společností. Zkuste to, pořiďte si legální software!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.