Proč je krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů unikátním úvěrovým produktem?

V posledních letech zažil úvěrový trh skutečný boom, a to hlavně z toho důvodu, že se zde objevily zcela nové společnosti, které přinesly unikátní produkt. Tím je krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů, kterou dnes využívají tisíce lidí. Pokud jste s touto půjčkou ještě nepřišli do styku, pojďme se společně podívat na to, co může nabídnout.

Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů nabízí jednoduché a rychlé vyřízení

Právě proces samotného schválení je na dané půjčce tím nejzajímavějším, čím může zaručeně nadchnout. Pokud budeme konkrétní, tak můžete zapomenout na složité prověřování vaší bonity, stejně tak na nahlížení do bankovních a nebankovních registrů, stejně jako je možné zapomenout i na dokládání příjmů a informací o zaměstnavateli. Nic z toho totiž není potřeba a tak jedinými podmínkami bývá pouze:

  • Věková hranice spojená s plnoletostí
  • Tuzemské státní občanství
  • Bydliště na území ČR, mimo městský úřad

A právě daná jednoduchost jde ruku v ruce také s rychlostí, s jakou jsou půjčky vyřizovány. Rozhodně nebudeme přehánět, pokud řekneme, že krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů může být vyřízena i do 10 minut od podání samotné žádosti. V tu dobu totiž odcházejí peníze na váš účet, a pokud jdou v rámci stejné banky, jsou u vás za pár vteřin.

Pokračování článku  Proč jsou nebankovní půjčky ihned na účet tak oblíbené?

Široká škála možností, u koho si půjčit

Ve většině úvěrových segmentů funguje pouze několik společností. Zde je však situace zcela jiná, jelikož není problémem využít i několik desítek různých poskytovatelů. To znamená větší možnost výběru, třeba podle parametrů, výhodnosti, nebo hodnocení a referencí. Pokud budeme konkrétnější, mezi prověřené možnosti dnes patří: Ferratum, CreditON, Kredito24, Zaplo.

Široká škála částek

A jelikož je mnoho poskytovatelů, je i mnoho částek, o které si lze zažádat. Ty nejnižší má většina stejné a pohybují se v rozmezí 500 – 100 korun českých. Naopak ty nejvyšší částky mohou být různé.

Víte, že … do nedávna to ještě bylo 10 000 Kč, ale dnes například Zaplo nabízí 16 a CreditON dokonce 20 tisíc korun českých.

Získat takové peníze je sice lákavá, ale může to mít i negativní důsledky. Viz třeba tato citace: „V případě, že klient neplní své závazky vůči Zaplo.cz včas a nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra za účelem smluvení termínů splácení, může Zaplo.cz dlužníky za pozdní nebo úplné neplacení svých dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating. „ Ta jasně ukazuje to, na co chceme také osobně upozornit. A to je krátký termín splatnosti či vysoké poplatky za případné prodloužení.

Pokračování článku  Rychlá půjčka bez příjmu? Jak vypadá a kdy ji využít?

Logicky tedy může dojít až k tomu, že se klient dostane do výrazné dluhové pasti a bude tak splácet částku i několikrát vyšší, než kolik si vlastně původně půjčoval. I to může souviset s unikátností tohoto úvěru, i když s negativní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *