Proč je půjčka ihned na účet vyhledávaným úvěrovým produktem?

Pokud je úvěrový produkt, který je na našem trhu skutečně jenom chvíli, ale přesto už má desetitisíce spokojených zákazníků, je to zcela určitě půjčka ihned na účet.

Ta je v dnešní době jedním z nejmladších úvěrových produktů, a zároveň je oproti klasice skutečně v několika ohledech unikátní. A právě daná unikátnost je důvodem k oblibě.
Proto se zaměříme na to, proč je tolik oblíbená a co na ní láká nejvíce.

Půjčka ihned na účet nabídne bleskové vyřízení

Prvním pozitivem je určitě rychlost vyřízení. Čím je totiž celý proces rychlejší a jednodušší, tím rychleji máme peníze u sebe. V tomto směru musíme říci, že půjčka ihned na účet zvládne naši žádost vyřídit i do několika minut. To už je naprostým standardem daného segmentu a tak s tím lze počítat v rámci mnoha společností, které tuto půjčku nabídnout.

Na co nezapomenout? Jsou situace, kdy se půjčka může prodloužit. Hlavně ve chvíli, kdy je třeba zasílání třeba registračního poplatku, nebo oskenovaných dokladů totožnosti.

Výhodou jsou i vysoké částky

Dalším pozitivem, proč je půjčka ihned na účet dobrou volbou je také to, že si můžeme požádat o poměrně vysoké částky. Zatímco v minulosti bylo standardem pouze několik tisíc, dnes už je situace zcela jiná. Naprostou klasikou je v tomto směru částka v rozmezí 500 – 10 000 korun českých, ale jsou i situace, kdy lze získat více.

Pokračování článku  Peníze ihned - to je MoneyNow

Příkladem je třeba i suma 15 nebo dokonce 20 000 korun, o které lze v tomto segmentu také požádat. Drobným negativem zde může být krátká splatnost, u které bývá maximem 30 – 45 kalendářních dní.

Existuje sice možnost prodloužení, ale ta je již zpoplatněna.

Bez složitého dokládání a prověřování

Třetí dobrou zprávou je to, že si o peníze může zažádat opravdu každý. Pokud je něco standardem, tak určitě to, že nebývá dokládán příjem, ani nebývá nahlíženo do registrů, nebo snad ověřováno zaměstnání a bonita. I to je důvod, že si o půjčku mohou požádat skutečně jacíkoliv lidé. A to jak problémoví klienti, tak lidé bez příjmů, bez práce, nebo i v důchodu, nebo na mateřské. Stačí jednoduchá online nebo SMS žádost o půjčku a ta je následně po schválení odeslána na bankovní účet.

Férové podmínky získání

Pokud vyberete správného poskytovatele, můžete si být jisti i tím, že na vás čekají férové a transparentní podmínky. A pokud vás zajímá, jaký poskytovatel je dobrou volbou, zkuste třeba některou z těchto společností:

  • Zaplo
  • CreditON
  • Ferratum
Pokračování článku  Pro koho je vhodná půjčka před výplatou bez registru?

Například poslední jmenovaný je nejstarším poskytovatelem těchto půjček na našem trhu a tak má podmínky vypilované k dokonalosti. To ostatně dokládá i citace na jeho webu, která zní takto: „Nepožadujeme ručitele, ani zástavu nemovitostí. Šanci na rychlou půjčku mají u Ferratum Bank všichni starší 21 let a bez předchozího dluhu u Ferratum.“

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *