Proč jsou nebankovní půjčky ihned na účet tak oblíbené?

Pravděpodobně bychom jenom těžko hledali oblíbenější úvěrový produkt, než jsou nebankovní půjčky ihned na účet. Ty sice vznikly pouze před pár lety, ale přesto už jich využívá na desetitisíce žadatelů. A to hlavně z toho důvodu, že mají oproti klasice několik výhod. Pojďme se na ty hlavní podívat, jelikož jsou i důvodem proto, proč je také hodnotíme pozitivně. Nejenom však pouze my sami, ale i řada lidí, kteří jich využili.

Příkladem může být třeba paní Pavlína, která uvádí: „Když jsem žádala o SMS půjčku do výplaty na těchto stránkách, nebyla jsem si jista, zdali je skutečně tak výhodná, jak vypadá. Nakonec však předčila má nejlepší očekávání, kdykoliv o ni požádám znovu!

Jednoduchá a rychlá žádost

Prvním pozitivem je jistě jednoduchá a rychlá žádost. Tu lze zvládnout dvěma způsoby, a to buď prostřednictvím online formuláře, popřípadě pomocí vašeho mobilního telefonu – díky SMS zprávě. Díky tomu tak máte jistotu v tom, že se s žádostí nebudete muset jakkoliv zdržovat, nebude nutné ji vypisovat písemně, ani s ní kamkoliv chodit. Jednoduše ji zkrátka vyplníte a odešlete, díky čemuž se spustí automatický schvalovací proces.

Pokračování článku  Kde může být nabídnuta půjčka pro začínající podnikatele?

A i ten má samozřejmě své výhody, jelikož proběhne online. Tedy bez nutnosti kamkoliv chodit, stejně jako bez nutnosti cokoliv dokládat. A tím se dostáváme k dalšímu pozitivu, které souvisí s tím, že nároky na žadatele mají nebankovní půjčky ihned na účet velmi benevolentní a mohou být dostupné i do 10 minut. I díky tomu si může požádat široká skupina lidí, jako jsou:

  • Zaměstnanci a podnikatelé
  • Studenti
  • Matky na mateřské dovolené a důchodci
  • Nezaměstnaní a lidé se záznamem v registru

Vyřízení za pár minut

Zapomínat ale nesmíme ani na další výhodu, kterou je vyřízení za pár minut. Ti nejrychlejší poskytovatelé se dokonce vejdou pod 2 minuty. Následně hned odesílají požadované finanční prostředky, a pokud je převod realizován v rámci stejné banky, je jasné, že je částka za pár vteřin i připsána. Samozřejmě ne vždy je nutné získat peníze pouze na účet, jelikož stejně tak mohou být zaslány také poštovní poukázkou, popřípadě není problémem ani to, abychom si je vyzvedli na Sazka terminálu. A pokud o částce mluvíme, je třeba říci, že už dávno neplatí, že by musela být malá. Dnes totiž nebankovní půjčky ihned na účet nabídnou sumy od 500 korun českých, které však mohou skončit i na částkách okolo 15, stejně jako 20 tisících korunách.

Pokračování článku  Je půjčka ještě dnes opravdu dobrým úvěrovým produktem?

Mnoho prověřených poskytovatelů

Ačkoliv se v různých oblastech půjček může objevit celá řada podvodníků, mají nebankovní půjčky ihned na účet výhodu v tom, že zde figuruje několik prověřených společností, se kterými chybu rozhodně neuděláte. I to je důvod jejich obliby. Mezi ty, u kterých je dobré si požádat, patří třeba Ferratum, Zaplo, CreditON, popřípadě i Click Credit, který je spjatý se společností Home Credit. A to je dokonalá ukázka spolehlivosti právě tohoto poskytovatele.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *