Proč zvolit půjčky bez ručitele?

U většiny půjček na našem trhu jsou standardem jednoduché podmínky získání. Výjimkou v daném směru nejsou ani půjčky bez ručitele. Ty jsou dokonce možností, jakou můžeme vřele doporučit. Dnes je nabízí jak segment mikropůjček, tak i klasické bankovní a nebankovní půjčky, nebo snad úvěry ručené nemovitostí. A pokud vás zajímá, proč jsou právě tyto půjčky ideální variantou, pojďme se společně podívat na několik výhod, se kterými přicházejí a proč je hodnotíme kladně.

Půjčky bez ručitele snižují administrativu při získání

Dnes doslova není problém přijít na pobočku s žádostí a za pár minut odcházet s požadovanými penězi. Podobně je to i v případě, kdy si požádáte online, a peníze vám přijdou na účet, nebo je snad přiveze obchodní zástupce. To vše je možné jenom díky tomu, že půjčky bez ručitele nejsou nijak složité s ohledem na případnou administrativu. To, co primárně rozhoduje, je třeba váš osobní příjem, stejně jako vaše osobní bonita. Není tedy nutné posuzovat jakékoliv další případné osoby, které by byly s daným úvěrem přímo spjaty. Bez ručitele lze v dnešní době získat i krátkodobé půjčkyhttp://kratkodobe-pujcky.eu/kratkodoba-pujcka-bez-rucitele/

Pokračování článku  Půjčky zdarek – inzertní portál s nabídkou půjček

Rychlé vyřízení

S výše uvedenou administrativní nenáročností souvisí také to, že může být vše vyřízeno skutečně velmi rychle. Třeba takové mikropůjčky se pyšní tím, že zde lze získat peníze i v řádu několika minut. Třeba společnost CreditON k tomuto přímo uvádí: „Žádost se podává jednoduše přes internet nebo prostřednictvím SMS. Vybavení krátkodobé nebankovní půjčky je díky tomu velmi rychlý proces a umožňuje získat peníze již za několik minut po schválení žádosti.

Nemusí tak být vyžadována ani žádná dokumentace a tak proces schválení může být z větší části i automatický. Pokud se podíváme na další možnosti půjček, tak třeba klasická bankovní a nebankovní může v ideálních případech nabídnout peníze již druhý den po odeslání žádosti.

Víte, že … o něco složitější to může být u půjček ručených nemovitostí, ale ani zde se není třeba bát jakýchkoliv prodlev.

Možnost dodržení kodexu odpovědného půjčování

Co dnes většina poskytovatelů půjček také akceptuje, to je takzvaný kodex odpovědného půjčování. Pokud budeme konkrétní, potom je třeba říci, že se jedná o to, aby danému žadateli nezpůsobili další finanční problémy. V tomto ohledu samozřejmě celý proces přispívá k tomu, aby bylo poskytnutí půjčky realizováno skutečně s ohledem na tento kodex. Je totiž posuzována pouze bonita a možnosti žadatele, nikoliv daného ručitele. V takových případech jenom málokdy dojde k tomu, že by se do finančních problémů mohl dostat žadatel, popřípadě i samotný ručitel. Tam, kde je třeba, to totiž bývá mnohem častější.

Pokračování článku  Proč je půjčka do výplaty první zdarma tak oblíbená?

Výhodnější podmínky

Dalším faktem je i to, že půjčky bez ručitele mají i výhodnější podmínky, jelikož jsou primárně určeny pro ekonomicky aktivní obyvatele. Tyto podmínky souvisí třeba s tím, že tento typ půjčky nabídne:

  • Nízké úrokové sazby
  • Nízké RPSN
  • Široký výběr dostupných částek
  • Široký výběr různých splatností úvěru
Půjčky bez registrů
RabidSquirrel / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *