Gold Is Money Gold Bars Gold Golden  - hamiltonleen / Pixabay

Prodej zlata stále atakuje rekordní hodnoty

COVID-19 se světem stále šiří a není tedy tajemstvím, že se investoři snaží vložit své peníze do tzv. bezpečných aktiv. Velmi oblíbené jsou třeba státní dluhopisy, ale také investice do drahých kovů. Není tedy divu, že prodej zlata stále raketové roste, k čemuž ještě přispívají i dezorientované světové trhy.

Celá rovnice je vcelku jednoduchá. Jestliže vlastníte zlaté slitky nebo hodnotné zlaté mince, nemusíte mít obavy z žádné ekonomické krize. Pády měn ani další negativní faktory se vás netýkají.

Až se ekonomika zotaví, na celém nákupu vyděláte

Není tedy divu, že se trh se zlatem vcelku dramaticky proměnil. Ve hře už nejsou jen velké společnosti a investoři s miliony v kapse, ale také mnozí drobní střadatelé, kteří chtějí mít za dnešní bláznivé situace alespoň nějakou tu jistotu.

Zlato se tak nestává jen konzervativní částí (tzv. jistotou( celkového portfolia, ale naopak v něm zabírá stále větší místo. To znamená jediné. Jakmile se ekonomika světových trhů vzpamatuje, půjde cena zlata zase nahoru. Na čemž mohou aktuální kupci jen a jen vydělat

Pokud jste tedy přemýšleli o doplnění zlatých rezerv, je pro to právě teď ta nejvhodnější doba. Už dávno neplatí poučky, že byste měli 5-10 % svého majetku převést do zlata. Naopak, čísla by měla být mnohem vyšší, abyste současné výhody, která nám koronavirus nečekané předestřel, využili na maximum.

Kde nakoupit zlato

Zatímco někteří investoři se musí (obvykle z existenčních důvodů) zlata zbavovat, jiní ho od nich rádi nakoupí. Proč tedy nevyužít aktuálního krátkodobého poklesu ceny zlata a neposílit vlastní zásoby? Využijte experty v oboru.

Na stránkách www.zlate-mince.cz budete mít k dispozici největší zásoby investičního zlata ve formě zlatých cihliček a zlatých mincí nejenom v České republice, ale také na Slovensku. Své zákazníky zásobuje tento e-shop již přes 17 let a jako jednička na trhu obsloužil už přes 60 000 spokojených klientů. Seznamte se s jeho nabídkou, rozhodně stojí za to.

Gold Bars Bullion Wallpaper Gold  - flaart / Pixabay
flaart / Pixabay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..