Teacher Learning Teach Education  - rayvin4000 / Pixabay

Profesní školení, BOZP a jim podobné – jak zajistit, aby se jich zúčastnili opravdu všichni zaměstnanci?

Jako zaměstnavatel máte mnohdy řadu povinností, o kterých ani netušíte. Jde zejména o nejrůznější školení vašich zaměstnanců, jež ručí za tu správnou úroveň jejich znalostí. A samozřejmě také zlepšují jejich schopnost reagovat v krizových situacích.

Vše potřebné můžete zařídit on-line

Čím více zaměstnanců na firmě máte, tím těžší je volba jednotného termínu. A právě proto bychom se neměli bát moderních možností a technologií a vsadit na e-learning. Mezi nejvýkonnější platformy pro e-learning u nás patří jednoznačně PREVENT. A nabízí toho opravdu hodně:

  • tvorbu skupin uživatelů,
  • nezbytnou správu GDPR agendy,
  • e-learning i prezenční školení (F2F),
  • plnohodnotné elektronické certifikáty,
  • šikovné webináře,
  • a spoustu online kurzů.

Zajistíte si tu vše potřebné, a to včetně kurzů první pomoci nebo školení BOZP a PO. Vydejte se na stejně úspěšnou cestu jako už 750.000 uživatelů před vámi a poznejte výhody školení pořádaného on-line. O jeho kvalitu se nemusíte obávat.

Vše je zajišťováno smluvními garancemi s veškerými zárukami. Například při školení první pomoci je zaručeno, že se vašim zaměstnancům dostane seznámení jen s laickými a snadno aplikovatelnými postupy a nikdo je nebude zatěžovat zbytečnou teorií, kterou v případě krize v podstatě nevyužijí. Vzdělávání online není jen pomyslnou „fajfkou“ na seznamu školení, naopak. Získáte plnohodnotnou službu se vším všudy.

Co byste měli vědět o BOZP

Měla by ho mít zavedená každá firma. Slouží totiž k pravidelnému seznamování jejích zaměstnanců s právními i všemi dalšími nezbytnými předpisy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Správné školení tak dokáže „přeložit“ mnohdy nesrozumitelně formulované legislativní požadavky a přiblížit je vašim zaměstnancům tak, aby v nich už nikdy netápali.

Pokud se BOZP věnujete poprvé, bude pro vás připraveno vstupní školení, jež obsahuje vše potřebné. Pravidelná školení pak zohledňují aktuální úpravy legislativy a opakují ty nejdůležitější zásady, které by všichni zaměstnanci měli znát. PREVENT to vše předkládá absolventům školení v podobě graficky propracovaných názorných příkladů, v nichž se zaměřuje zejména na jejich praktické využití. A pro ještě lepší pochopení je doplněn řadou interakcí.

Školení, přizpůsobené přesně vašim potřebám

Jako příklad si můžeme vzít třeba online školení řidičů. Málokdo to ví, ale profesionální pracovníci ho musí opakovat každý rok. A nezáleží na tom, zda jezdí s dodávkou jen do sousední obce nebo zda podnikají velké túry napříč Evropou.

Mezi oblíbené školení zaměstnanců pak patří samozřejmě i školení řidičů referentů, které jejich znalosti významným způsobem rozšiřuje a upřesňuje.

Školení jsou vždy navíc přizpůsobena na míru konkrétnímu pracovišti. Jejich cílem je opravdu maximální informovanost zaměstnanců a jejich zaškolení v tom, co při práci pro vás konkrétně využijí. Koneckonců – o ničem jiném by ani správné školení být nemělo. Více se dozvíte na stránkách instructor.cz.

Teacher Presentation Education - mohamed_hassan / Pixabay
Profesní školení, BOZP a jim podobné – jak zajistit, aby se jich zúčastnili opravdu všichni zaměstnanci?

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *