Pronto půjčka – rychlá, snadná, ale nevýhodná možnost půjčky

Kdo zná segment mikropůjček, ten ví, že lze získat peníze i z pohodlí domova, bez nutnosti osobních schůzek. Naopak u klasické bankovní i nebankovní půjčky je osobní schůzka téměř nutností. A právě někde mezi těmito dvěma možnostmi stojí i Pronto půjčka, která je také nebankovním poskytovatelem, ale s unikátním přístupem.

Co nám může Pronto půjčka nabídnout?

To nejdůležitější se rozhodně týká samotných částek, které nám může Pronto půjčka nabídnout. V daném směru jejich rozsah začíná na kulaté hodnotě 5 000 korun českých. Z této sumy se ale lze dostat i na desetinásobek, tedy na částku 50 000 Kč, která je maximem, o které si lze u tohoto nebankovního poskytovatele požádat. Danou sumu je poté možné kombinovat s termínem splatnosti, který může být od 12 do 48 měsíců. Stejně jako výběr sumy, tak i výběr splatnosti máte v rukou výhradně vy, jako samotní klienti.

Jak probíhá žádost a schválení

Ihned o vybrání dané sumy stačí vyplnit krátký online formulář, kdy je po jeho odeslání žádost úspěšně podána. Následný krok je registrační, který souvisí hlavně s ověřením daných údajů a také s ověřením vaší bonity. Pokud je i toto v pořádku, vyžaduje Pronto půjčka podpis smlouvy. Jelikož jsme ale zmínili, že se vše obejde bez návštěv poboček a obchodních zástupců, je vám smlouva zaslána buď poštou, nebo prostřednictvím kurýra.

Pokračování článku  Chybí vám několik tisíc? Pomoci může okamžitá půjčka!

Jakmile je smlouva podepsána, může být odeslána zpět na centrálu společnosti. Zde je už jenom krátce ověřena a následně dojde k tomu, že jsou peníze odeslány na zvolený bankovní účet. Klient má poté možnost s nimi libovolně naložit, jelikož jde o úvěr neúčelový.

Podmínky získání půjčky

Aby však celý proces dopadl přesně tak, jak je popsáno na příkladu, je třeba jediné, a to splnit všechny dané podmínky. Ty jsou celkem 4, a to konkrétně:

  • Tuzemské státní občanství a bydliště na území České republiky
  • Prokazatelné zaměstnání, podnikatelskou činnost a stabilní příjem
  • Vlastní bankovní účet, telefon a emailová adresa
  • Bezdlužnost – bez exekucí nebo insolvence

Další výhody půjčky

Mimo celkově snadného procesu získání je určitě třeba upozornit i na další výhody, jako je možnost předčasného splacení, transparentnost, nebo jistota toho, že získáte peníze bez ručitele. Ostatně na to navazuje i samotné sdělení tohoto poskytovatele, který uvádí:

„Nemusíte chodit do banky, zdůvodnit použití poskytnutých finančních prostředků. Pro Pronto půjčku potřebujete pouze přístup k internetu a chvilku času pro vyplnění přihlašovacího formuláře. Pronto půjčka je maximálně komfortní!“

Ačkoliv vše vypadá velmi výhodně a benevolentně, je přece jenom třeba upozornit na jedno negativum, se kterým sami nejsme spokojeni. V daném směru totiž Pronto půjčka moc často neuvádí úrok, nebo RPSN, které je téměř 100%. Vlivem toho žadatel na padesátitisícové půjčce přeplatí navíc i 100 000 korun!

Pokračování článku  Půjčky v hotovosti v Praze

Kontakty

Název společnosti: Pronto Credit, s.r.o.
Adresa: Rybná 716/24 Praha 1, Staré Město
Telefon: +420 778 000 002
E-mail: info@prontopujcka.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *