Pronto půjčka – rychlá, snadná, ale nevýhodná možnost půjčky

Kdo zná segment mikropůjček, ten ví, že lze získat peníze i z pohodlí domova, bez nutnosti osobních schůzek. Naopak u klasické bankovní i nebankovní půjčky je osobní schůzka téměř nutností. A právě někde mezi těmito dvěma možnostmi stojí i Pronto půjčka, která je také nebankovním poskytovatelem, ale s unikátním přístupem.

Co nám může Pronto půjčka nabídnout?

To nejdůležitější se rozhodně týká samotných částek, které nám může Pronto půjčka nabídnout. V daném směru jejich rozsah začíná na kulaté hodnotě 5 000 korun českých. Z této sumy se ale lze dostat i na desetinásobek, tedy na částku 50 000 Kč, která je maximem, o které si lze u tohoto nebankovního poskytovatele požádat. Danou sumu je poté možné kombinovat s termínem splatnosti, který může být od 12 do 48 měsíců. Stejně jako výběr sumy, tak i výběr splatnosti máte v rukou výhradně vy, jako samotní klienti.

Jak probíhá žádost a schválení

Ihned o vybrání dané sumy stačí vyplnit krátký online formulář, kdy je po jeho odeslání žádost úspěšně podána. Následný krok je registrační, který souvisí hlavně s ověřením daných údajů a také s ověřením vaší bonity. Pokud je i toto v pořádku, vyžaduje Pronto půjčka podpis smlouvy. Jelikož jsme ale zmínili, že se vše obejde bez návštěv poboček a obchodních zástupců, je vám smlouva zaslána buď poštou, nebo prostřednictvím kurýra.

Pokračování článku  U koho může být dostupná půjčka 5000 Kč?

Jakmile je smlouva podepsána, může být odeslána zpět na centrálu společnosti. Zde je už jenom krátce ověřena a následně dojde k tomu, že jsou peníze odeslány na zvolený bankovní účet. Klient má poté možnost s nimi libovolně naložit, jelikož jde o úvěr neúčelový.

Podmínky získání půjčky

Aby však celý proces dopadl přesně tak, jak je popsáno na příkladu, je třeba jediné, a to splnit všechny dané podmínky. Ty jsou celkem 4, a to konkrétně:

  • Tuzemské státní občanství a bydliště na území České republiky
  • Prokazatelné zaměstnání, podnikatelskou činnost a stabilní příjem
  • Vlastní bankovní účet, telefon a emailová adresa
  • Bezdlužnost – bez exekucí nebo insolvence

Další výhody půjčky

Mimo celkově snadného procesu získání je určitě třeba upozornit i na další výhody, jako je možnost předčasného splacení, transparentnost, nebo jistota toho, že získáte peníze bez ručitele. Ostatně na to navazuje i samotné sdělení tohoto poskytovatele, který uvádí:

„Nemusíte chodit do banky, zdůvodnit použití poskytnutých finančních prostředků. Pro Pronto půjčku potřebujete pouze přístup k internetu a chvilku času pro vyplnění přihlašovacího formuláře. Pronto půjčka je maximálně komfortní!“

Ačkoliv vše vypadá velmi výhodně a benevolentně, je přece jenom třeba upozornit na jedno negativum, se kterým sami nejsme spokojeni. V daném směru totiž Pronto půjčka moc často neuvádí úrok, nebo RPSN, které je téměř 100%. Vlivem toho žadatel na padesátitisícové půjčce přeplatí navíc i 100 000 korun!

Pokračování článku  Potřebuji peníze, ale mám záznam v registru

Kontakty

Název společnosti: Pronto Credit, s.r.o.
Adresa: Rybná 716/24 Praha 1, Staré Město
Telefon: +420 778 000 002
E-mail: info@prontopujcka.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..