Provident tabulka splátek nám pomůže s určením výhodnosti

Pokud si bereme půjčku, logicky hledíme na to, aby byla co možná nejvýhodnější. Pomoci nám k tomu může nejenom výše úrokové sazby, ale také výše RPSN. Pokud si však podle těchto hodnot nedokážeme samotnou výhodnost spočítat, je dobré když máme před sebou detailní informace o tom, jak budeme splácet, kolik budeme splácet a kolik celkově přeplatíme. A k tomu nám může pomoci Provident tabulka splátek.

Co se z tabulky dočteme? Jak jsme už lehce nastínili, jsou to právě informace o tom, jak bude ona naše konkrétní půjčka přesně vypadat. Mezi ty hlavní údaje, které nám Provident tabulka splátek může nabídnout, rozhodně patří:

  • Výše naší půjčky
  • Výše konkrétní měsíční splátky
  • Celková suma, kterou zaplatíme

Tím ale možnosti nekončí, jelikož se v rámci tabulky dozvíme také to, jak může vypadat naše týdenní splátka a kolik činí případný poplatek s půjčkou spojený. Vše následně doplňuje také výše RPSN a samozřejmě i konkrétní hodnota úrokové sazby. Pokud tedy potřebujete znát objektivní a hlavně konkrétní informace o půjčce, není jednodušší cestou, jak je zjistit.

Pokračování článku  Jak může vypadat férová půjčka bez registru?

Vyzkoušeli jsme půjčku od Providentu a přinášíme vám aktuální informace.

Provident tabulka splátek může pomoci u jakéhokoliv úvěru

Je samozřejmě jedno, kolik konkrétně si bereme, stejně jako může být jedno i to, na jak dlouhou dobu. Pokud se totiž podíváme objektivně na to, co nám Provident tabulka splátek ukáže, jsou hodnoty RPSN a úroků velmi podobné. Konkrétně první hodnota se pohybuje v rozmezí od 60 do 70 procent. U úroku jsou sumy ještě bližší, jelikož se dotýkají dvacetiprocentní hranice. A co to vlastně znamená v praxi? Pokud si vezmeme tu nejnižší půjčku, tedy 4 000 Kč na dobu 45 týdnů, budeme platit týdně 112 Kč a celkově zaplatíme 5 021 korun českých.

Dobré je podívat se ale i na větší úvěry, jelikož ty bývají mnohem častější. Například 50 000 Kč. Z této sumy můžeme v závislosti na délce splatnosti zaplatit buď 65 888 Kč, nebo 72 091 Kč. Podobný rozdíl může být ale i u dalších částek.

Proč Provident?

Informace o dané půjčce a o tom, jaké má splátky tedy máme zmapovány. Dobré je ale podívat se i na celkovou charakteristiku společnosti. I ta nám může pomoci v rozhodování o tom, zda jí využít. Ideální je v tomto směru citovat třeba spokojené klienty. A jedna taková reakce může vypadat třeba takto: „Potřebovala jsem rychle peníze, a tak mi dala kontakt na obchodní zástupkyni. Popovídaly jsme si spolu o penězích i o životě, bylo to velmi příjemné, tak jsme se dohodly. Splátky jsou sice vyšší, ale když potřebujete peníze hned, tak se to vyplatí.“

Pokračování článku  Jak vtipně darovat peníze – pár tipů pro vás

A jak se na vše díváme my? I když jsou úroky vyšší než třeba u banky, má Provident i řadu výhod, pro které rozhodně patří mezi jednu z nejlepších nebankovních půjček. Pokud tedy nebankovní sektor, tak s touto společností chybu zcela určitě neuděláte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.