Půjčení peněz od MONETA Money Bank – snadno a rychle

Potřebujete založit? Schází vám nějaká ta tisícovka do výplaty? Nebo máte jednoduše v plánu výdaj, který aktuálně nepokryje vaše peněženka nebo bankovní konto? Pro všechny tyto a spoustu dalších případů je tady MONETA Money Bank – jedna z předních českých bank poskytující bohaté portfolio služeb.

Sjednat si můžete pohodovou hypotéku, účet je možno otevřít během několika mála minut a v případě svízelné finanční situace je to právě MONETA Money Bank, která vám poskytne spotřebitelský úvěr nebo půjčku takřka na cokoli v rekordně krátkém čase.

Na následujících řádcích vám prozradíme, jak vlastně půjčení peněz od  MONETA Money Bank funguje a jaké podmínky musíte splňovat pro kladné vyřízení žádosti o půjčku.

Až 800 000 Kč s úrokem 7 % ročně

V případě jednoho z nejoblíbenějších produktů Expres půjčky, můžete mít své peníze již během 45 minut na bankovním účtu. To vše bez toho, abyste museli opustit teplo svého domova nebo pohodlnou židli. Vše vyřídíte online během několika mála kliknutí. V rámci Expres půjčky si můžete půjčit libovolnou částku od 20 000 Kč až po 800 000 Kč. Splatnost půjčky se pohybuje v rozmezí od 24 do 72 měsíců. Úroková sazba Expres půjčky začíná na hranici neuvěřitelných 7 % ročně a to je určitě důvod, proč o této službě vážně uvažovat.

Pokračování článku  Kde najít půjčky Jablonec?

Půjčení peněz od MONETA Money Bank není pro každého

Sázíte-li na půjčení peněz od této bankovní společnosti, mějte na paměti, že podmínky pro kladné vyřízení půjčky jsou skutečně striktní a zahrnují čistou „finanční minulost“ bez záznamu v registru dlužníků, pravidelný příjem, plnoletost a bydliště na území České republiky. Minimální měsíční příjem musí v tomto případě činit alespoň 5000 Kč a samozřejmostí je aktivní účet vedený u společnosti MONETA Money Bank.

Budete-li si chtít půjčit částku do 300 000 Kč, bude po vás zástupce banky požadovat souhlas manžela či manželky. U částek vyšších než 500 000 Kč je pak vyžadován spolužadatel (manželka či jiná osoba).

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *