Půjčka 1000 Kč – kam pro ni?

Potřebujete urychleně zaplatit fakturu od telefonního operátora? Nebo školní obědy pro vaše dítko, Schází vám pár stokorun a do výplaty máte daleko? Pokud nechcete s prosbou o založení kontaktovat rodinné příslušníky nebo známé, možná by bylo na místě zvážit, zda by vás z této situace nemohla dostat krátkodobá půjčka ve výši 1000 Kč. Jelikož se jedná o poměrně nízkou částku, můžete odhadovat, že její vypůjčení je doménou zejména nebankovních společností. Kdo tuto mikro-půjčku poskytuje? To se dozvíte na následujících řádcích.

Půjčka 1000 Kč na Zaplo.cz

Jedna ze známějších nebankovních společností Zaplo.cz se specializuje na půjčky menších rozměrů. Vypůjčit si zde tak můžete finanční injekci v rozmezí 1000 až 12500 Kč a to prostřednictvím online formuláře, který je uveřejněný na oficiálních stránkách společnosti.

Půjčka 1000 Kč na BBpůjčka

Také další nebankovní společnost – BBpůjčka je specialistou na půjčky menšího rozsahu. Zde si můžete půjčit jeden nebo i čtyřicet pět tisíc korun během několika mála kliknutí. Splatnost této půjčky se pohybuje od 7 dnů do 6 měsíců a sjednat si ji taktéž můžete online.

Půjčka 1000 Kč od společnosti Click Credit

O tisícikorunovou půjčku můžete požádat i společnost Click Credit. Zde si můžete vypůjčit maximálně 4 999 Kč a to po dobu 30 dnů. O půjčku můžete taktéž zažádat prostřednictvím internetu a informace o jejím vyřízení nebo zamítnutí máte takřka obratem.

Půjčka 1000 Kč od společnosti CoolCredit

I nebankovní společnost CoolCredit nabízí půjčku v hodnotě 1000 Kč. Tady se ovšem setkáváme s netradiční dobou splatnosti, která se pohybuje v řádech jednoho až 30 dnů. Úspěšnost schvalování žádostí zde činí 80%! A peníze můžete mít na svém účtu již do několika minut od schválení žádosti.

Protože jsem potřebovala nakoupit kojeneckou stravu a výplata mateřské se zpozdila, požádala jsem o 1000 Kč půjčku společnost Click Credit, která mou žádost okamžitě schválila a tuto finanční injekci obratem poukázala na můj účet. Ludmila N., Nový Bor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..