Půjčka Kimbi nabízí individuální řešení finančních problémů

Rychlá, flexibilní a pohodlně dostupná online – taková je půjčka Kimbi, která se bez nadsázky řadí k těm nejtransparentnějším na našem trhu. Nemusíte složitě hledat RPSN ani celkovou částku, kterou nakonec zaplatíte. Vše je maximálně přehledné. Kimbi půjčka před vámi nic netají.

Chcete i vy bleskurychlou, levnou a přívětivou půjčku? Stačí vyplnit formulář, a všechno ostatní nechat na nás. Zvolte si požadovanou částku a dobu splácení a obratem získáte návrh půjčky, který ve všech směrech, a v co největší míře zohlední vaše požadavky a přizpůsobí se jim k vaší spokojenosti.

Kimbi půjčka hledá individuální řešení

Půjčka Kimbi je ideálním řešením pro nenadálé životní situace. Ať už si potřebujete půjčit 10 000 Kč nebo přímo 60 000 Kč, ráda vám vyjde vstříc. Oprava auta, zaplacení školného, nákup nové lednice – s tím vším vám tento finanční produkt efektivně pomůže.Při schvalování sice nahlíží do registrů, ale negativní zápis automaticky neznamená odmítnutí, jak tomu často bývá v bance. Naopak. Důraz je kladen na individuální řešení, takže půjčka Kimbi si k vám nakonec cestu najde.

Spravujte si svou půjčku online

Po schválení Kimbi půjčky získáte okamžitě svůj osobní on-line účet, kde můžete sledovat celou půjčku od A až do Z. Potřebujete změnit výši splátky, prodloužit dobu splácení nebo dokonce navýšit půjčky? Jednoduše nastavíte požadavek a odešlete. Není třeba nikam volat a platit drahé hovory nebo čekat, až se na zákaznické lince uvolní místo. Vše vyřídíte pohodlně přes internet prakticky odkudkoliv.

Výhodný produkt od lídra trhu

Půjčka Kimbi je poskytována společností Zaplo Finance. Zaplo půjčky se dostaly do podvědomí díky nápadité televizní kampani. Málokdo ale ví, že své kořeny mají ve společnosti 4finance Holding S. A., jež patří mezi nejrychleji se rozvíjející poskytovatele nebankovních finančních produktů v Evropě. Jejich mottem je férovost, transparentnost a flexibilita. Jde o spolehlivé řešení skutečně pro každého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..